Miehet! Millainen nainen sykäyttää ja sytyttää? Kuvailkaa! :)
Kommentit (46)
siniset silmät
väh. c-kupin riinnat
tiukka pillu
tumma/punainen tukka
timmi kroppa
pituus n.165-170 cm
paino 55-65 kg
m37
mitäs ihmeen väliä sillä iällä on, jos ei nyt ihan ikäloppu ole, jos kerran muut " ehdot" täyttyvät ??? Eli jos on vaikka 29 v tai 34 v ja kaikki ehdot täyttyy niin " good bye " ???
naimisissa ja sinä olisit minulle muutenkin liian vanha
T: punahiuksinen 25-vuotias muutkin kriteerit täyttävä vaimo ja äiti
Vierailija:
siniset silmät
väh. c-kupin riinnat
tiukka pillu
tumma/punainen tukka
timmi kroppa
pituus n.165-170 cm
paino 55-65 kgm37
siniset/vihreät/harmaat silmät
a, b tai c-kupin rinnat
tiukka ja syvä pillu, ei kovin karvainen, isot häppärit
punainen/vaalea tukka - ehdottomasti pitkä ja suora
timmi kroppa (urheilullinen, mutta leveät lantion luut)
pituus n. 170-180 cm
paino 55-60 kg
Ulkonäkö on se tärkein pointti näköjään monelle miehelle. Kukaan ei kertonut luonteesta mitään. Jos on kaunis ja hyvävartaloinen, mutta tyhmä kuin saapas, niin kelpaako silti?
Kyseleepi kaunis ja älykäs 36v 3 lapsen äiti
Ei kai sitä nyt päälle päin näe. :)
Minusta useimmilla punaiseksi värjätty tukka on todella mauton, jotenkin halvan ja lähiömäisen näköinen. Luonnostaan punainen on tietenkin nätti, samoin hyvin tummilla naisilla kevyesti kupariin sävytetty.
Vierailija:
mitäs ihmeen väliä sillä iällä on, jos ei nyt ihan ikäloppu ole, jos kerran muut " ehdot" täyttyvät ??? Eli jos on vaikka 29 v tai 34 v ja kaikki ehdot täyttyy niin " good bye " ???
Käyttöaika jää lyhyemmäksi, ei kait kukaan vanhaa autoakaan osta, jos mahdollisuus saada uusi.
Vierailija:
Minusta useimmilla punaiseksi värjätty tukka on todella mauton, jotenkin halvan ja lähiömäisen näköinen. Luonnostaan punainen on tietenkin nätti, samoin hyvin tummilla naisilla kevyesti kupariin sävytetty.
Hennapäät ovat ihania! Onko kauniimpaa kuin 20-25-vuotiaat hennapäät, joilla piiiitkät suorat hiukset?
Naisten pitäisi siis hankkia itseään keskimäärin 7 vuotta nuorempia miehiä. Toinen juttu on sitten tietenkin seksuaalinen kyvykkyys, se kun tuppaa ikämiehillä heikkenemään jo pitkälti ennen hengenlöhtöä... tältä kantilta katsottuna ehkä 10-15 vuoden ikäero olisi järkevin.
Ei siihen taida olla mitään ulkoista tai sisäistä syytä. Itseäni ainakin joskus on kiihottanut " rumakin" nainen, jos nainen nyt ruma voi ollakaan.
Luulen niin, että joidenkin kanssa vaan on joku selittämätön " kemia" . Kun vaan näkeekin, alkaa säkenöidä.
Todella kauniskaan nainen ei välttämättä sykähdytä.
Sama kai se on naisillakin, ja niin sen kuuluu ollakin. Eihän siitä mitään tulisikaan, että kaikki jahtais jotain samaa tyyppiä.
Yleensä blondit ovat kyllä lähellä g-pisteeni värisyttelyä.
kautta aikojen miehet on kuolanneet punapäitten perään!!sehän on jo ikivanha tieto!! mutta tietenkin pitää olla paljon muutakin kuin punanen tukka. Ja miehille se on muuten ihan sam onko värjätty punanen vai oma! punanen tukka lähiömallia??pliis, lähiötukka on moneen kertaan blondattu ohut vanha permispää...
Hymy, naisellinen perinteinen pukeutuminen, BMI 20-25, rinnat A-B, pituus 150-170 cm, älykkäät silmät. Persoonassa äly, pehmeys, kiltteys, lapsirakkaus.
vois harrastaa kimppakivaa Kiira Korven ja Susanna Pöykiön kanssa.
sen jälkeen vois vaikka kuolla pois.
M40
[quote author="Vierailija" time="19.01.2007 klo 20:13"]
Tää osu ja uppos tähän flirttisimmuliin ;) ..
[/quote]
Itse asiassa hyvä kysymys. Olen tätä yrittänyt pohtia moneen kertaan elämäni varrella. Ja yrittänyt löytää yhteisiä muuttujia ja tekijöitä, kun tarkastelen "ihastuksiani".
-ulkonäöstä olen löytänyt poikkeksetta valloittavan hymyn
-luonteesta olen löytänyt vilpittömän innostuneisuuden johonkin asiaan. Sen olen aina tulkinnut kyvykkyydeksi intohimoon asiasta riippumatta.
- jos tämä "paketti" on vielä höystetty nokkeluudella (älykkyys) ja viehättävällä liikkumisella, olen yleensä ollut varsin "sold"
Täytyy sanoa että se kakkosen kuuluttaja Tiia Hasa on sellainen namu että minä menen aivan sekaisin. minä olen aivan vakuuttunut että se flirttaa henk koht minulle siellä ruudussa.
M40