seksistä kysyttävää
minulla on uusi miesystävä joka ilmeisesti kokenut vaikka mitä seksin saralla. Minä taas tälläinen perinteiden vaalija, no eilen illalla kun sain lapseni nukkumaan ja uusi ystävä tuli kyläilemään. Päädyimme sänkyyn , aivan ihanaa suuseksiä , mutta sitten alkoi normaali yhdyntä mies päällä , hän laittoi koko edestakaisin sormeaan peppureikääni, se kiusasi minua koko ajan , sanoi älä hän sanoi joo joo tuntuu hyvälle, onks toi normaalia vai minäkö en ymmärtänyt asiaa
Kommentit (6)
Tai sitten voit vaan oppia pitämään siitä.
Minä luultavasti en ikinä oppisi. Hyi!
Eli ehkä se oli vihje sulle, että sormi miehen peppuun vain
Sano ihmeessä miehelle suoraan mutta nätisti, että et pidä siitä että peppuusi kosketaan. Ja vaikka kehu sitä suuseksiä, että sellaisesta todella nautit paljon. Kyllä aikuisten ihmisten täytyy voida puhua ja seksi ON yleensä uudessa suhteessa hapuilua kunnes toiseen tutustuu ja oppii tietämään mistä hän pitää.
Tuli vielä mieleen, että mies ehkä tykkäisi, jos laittaisit sormen hänen peppuunsa?! Moni mies pitää.
Tsemppiä!
Yök. Se tuntuu mun mielestä kuvottavalta jo pelkkänä ajatuksena. Ei uusi miehesi varmaankaan mitenkään " epänormaali" ole, mutta varmaankin joku hänen ex on tykännyt moisesta. Mut sun ei tarvitse tykätä. Sano, että et halua sormia peppuun.
eikä vaan suoraan tunkea sisään sitä sormea!!!
ota puheeksi,
muuten seuraavalla kerralla heräät siihen että sen kalu on siellä pepussa!!!!
jonkun eksänsä kanssa joka nautti siitä ja nyt ajattelee että kaikki nasiet pitävät siitä.
Sano ettei se ole sinun juttusi, jos se ei ole.