Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Oletko järjestänyt 1v lapsellesi synttärijuhlat?

Vierailija
04.06.2006 |

Ketä oli kutsuttujen listalla?

Millaista ohjelmaa, vai oliko ohjelmaa lainkaan?

Miten sujui?

Kivoja vinkkejä kaipaan!!

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
04.06.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lähisukulaiset, kummit ja muutamia " kerhokavereita" .

Ei ohjelmaa, lähinnä lapset makoilivat ja konttasivat ympäriinsä ja jokunen käveli - kuten synttärisankari.

Ihan kivasti meni.

Vierailija
2/4 |
04.06.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Juuri tuota ohjelmapuolta pienille mietinkin... Kun me järjestetään kahdet synttärit: varsinaisena päivänä kahvittelut mummeille, papalle ja tädeille.



Ns. lastenkutsut järkätään sitten seuraavana lauantaina. SInne tulee siis 2v, 8kk, 4v, 2kk ja 11v ikäiset lapset.



ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
04.06.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

mitään erityistä ohjelmaa ei ollut, koska vieraita tuli pitkin päivää, ja lapsi tosiaan vasta 1- vuotias. Ilmapalloja ja lapsille tarkoitettuja liinoja ja servettejä. Tarjolla suolaista ja makeaa, kahvia, virvoitusjuomia ym.

Juhlat sujuivat hienosti, ja kaikki olivat hyvillä mielin!

Onnea juhlien järjestämiseen ja tietenkin sankarille!

Vierailija
4/4 |
04.06.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

mielestäni 1vee ei vielä tarvitse mitään erityistä ohjelmaa. vieraina oli mummut, kummit, vanhempien sisarukset ja muutama läheinen ystävä lapsineen. yhteensä vieraita oli n.20. siinä riitti hulinaa ja touhua ihan tarpeeksi meidän neidille joka innoissaan jouksi ympäri taloa ja hurmasi jengiä.



kakkua syötiin ja lahjoja availtiin. siinäpä se.



Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme neljä seitsemän