BB Kathyn " malli" kuvat, mitä mieltä olet?
Ap:n mielestä ihan jees mutta miksi pitänyt hakea tuollaista " pikkutuhmaa" ilmettä kun voisi nätisti hymyilläkin..
Kommentit (13)
ja nuo virneet johtuu siitä että kathylla on todella huonot hampaat, ei mielellään esittele. muuten ihan hemaiseva lady.
että, sillä on ihan mielettömän keltaiset hampaat. Johtusko niistä sätkistä? Itse en muutenkaan kathya mitenkään erityisen kauniina pidä. Nätti on, mut siihen se sit jääkin.
taas yksi turhaakin turhempi julkkis lisää!! huoh!
Ja kathy on persoonallisen näkönen, ei mitään tavallisen massan mallikuvia. joita on melkein kaikki nykyajan mallikuvat. mallit on ku kopioita toisistaan. mutta siitä olkapäällä olevasta jutusta en pitänyt.
mutta tuo pikkutuhma tyyli häiritsee minuakin. Olis vaan ollu oma ittensa eikä mikään bimbo " iltatyttö" .
Kathyn hiukset ainakin on makeet :)
Munkin milelestä on hienoo, ettei kaikki oo siitä samasta puusta. Mitä hiton väliä millään isolla nenällä muka on?!? Jos se sopii pärstään ni mikäs siinä. Ihanaa et meitä on monenlaisia!
Ne kuvat on ihan oikeesti tylsiä ja tuollaisia löytyy 13 tusinasta.
Ainoa mikä viehättää kuvissa, on Kathyn tukan väri :).
Mutta muuten... Ei.
Miksi on suostunut tuon näköisiin pikkutuhmiin kuviin? Ei ole yhtään itsensä näköinen, oma tyyli tosi rock, tuossa korkkarit ja verkkosukat, ei näytä hyvältä ei.
Ei Kathysta ole malliksi, jo pienuutensa takia, mutta pitäähän nyt " hehkuttaa" , ja täällä on mammat taas kuumina..... Hei tajutkaa nyt että nyt tehdään rahaa......siis lehdet ym. panee teidät vaan ostamaan lehtiä yms.
Ja tulossa on viel paljon lisää, joten sinne ne teidänkin veronpalautukset menee, kun on joka päivälle uutta lööppiä ja julistetta kaikista BB:n asukeista.......jatkuuko niiden ja niiden suhde, oliko se sittenkään hetero, kuka nai ketä jne. Tätä rumbaa jatkuu tosi pitkään.
vaikka liian lihoissaan onkin malliks, mutta tosi kaunis nuori nainen on kyllä!
tuskin on kyse kateudesta jos ei tykkää. Muo ei oo ikinä koskettanu tälläset punkkarityyppiset. Ei mitenkään erityisen kaunis, jos tulis kadulla vastaan hiuksiin kiinnittäisin huomiota, en kauneuteen.
Eli tässä tulee..
http://www.katso.fi/starat/videot/article123671.html