Klassikkogallup: Milloin menetit anaalineitsyytesi?
Kommentit (48)
Sääli teitä, jotka ette tajua edes kokeilla!
Olin 16-v ja kaks kertaa kokeiltiin, hyi helvetti, se oli kuin miniraiskaus mielestäni
Vierailija:
Olin 16-v ja kaks kertaa kokeiltiin, hyi helvetti, se oli kuin miniraiskaus mielestäni
Vai alsketaanko " sormileikki" mukaan? Heppi kun ei ole vielä ollut sisällä kun vasta aloitellaan. Ihanaa on, nautin suunnattomasti. Ennen olin ehdottomasti vastaan, mutta kerran mieheni sormi eksyi anaaliin " vahingossa" ja annoin mennä. Odotan sitä päivää, kun sisään menee enemmänkin. ;)
Anaali-impenä on tarkoitus säilyä loppuelämäni.
Vierailija:
Anaali-impenä on tarkoitus säilyä loppuelämäni.
ja uskokaa tai älkää, en olisi koskaan silloin nuorempana uskonut, että harrastaisin anaaliseksiä mutta näin jälkeenpäin - hei ei se niin hirveää ole :)
Vierailija:
Silloin kun mut raiskattiin, sen jälkeen ei ole kovin tehnyt mieli...
kokeiltiin taas. Ei se musta mitenkään erityisen kivaa oo.
muutenkaan 2.sta miehistä diggaa:). Ei sitä nykyäänkään tuu kovin usein tehtyä, mutta ehkä n. kerran qssa Sen himohalu iskee, ja sillon on nopeesti saatava jotain sopivan kokosta (=n 15 cm pitkä ja 10-11 cm ymp.mitta) esinettä pebaansa! ;-) Eli tossa mielessä kirjotukset että siihen voi jäädä koukkuun pitävät varmasti ihan paikkansa. Sillä tekee se kyllä Tosi gutaa jos ja kun o-saa peppuaan alkuun sopivan varovasti lämmitellä sisäänmenoa varten ja sitten kun on kunnolla rentoutunut (=mihin kykenemättömiä 1-2 kokeilukerrallaan ovat olleet ne jotka täällä sanovat ko. jutun sattuneen eivätkä enää koskaan halua ees koklata, voivoi mistä Nautinnosta jäätte oikeesti paisti!) niin kiimasen voimallisesti survoen jatkaah... :-)
Ihme täytyisi tapahtua että antaisin jonkun työntää vehkeensä sinne.
Yhteensä olen sitä hommaa harrastanut alle kymmenen kertaa. Ei ole mun heiniä, etenkään, kun nykyiselläni on paksu kalu. Mikä on kyllä muuten mukavaa :D
Taitaa olla nuoruuden juttuja?
Muutaman kerran tuli kokeiltua, mutta ei ollut meidän juttu.
Vaikka en olisi uskonut aikaisemmin, että siitä voi oikeasti nauttia!
Liekö liian tiukka reikä vai miehellä liian paksu heppi?
Pari kertaa kuussa ainakin harrastetaan sitä, aivan käsittämättömän helpolla saan orjun peppuseksissä.
ja oli muuten yksi puolijulkkis....
on valmiiksi tosi kiihottunut niin ei satu vaan tuntuu ihanalta. Mä kanssa joskus työntelen dildoa pillussa samaan aikaan. Ei miehen kanssa tätä kovin usein harrasteta, mutta on tosi kivaa vaihtelua välillä.
Samalla meni analineitsyys ja tuli eka kunnon orgasmi.
Ihanaa puuhastelua, parempaa kuin mikään muu seksi!