Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mitä se Nina nyt niin kauheaa on muka

Vierailija
25.01.2009 |

Kuinkahan moni yritys olisi kusessa jos kaikki suomen äidit eivät menisi töihin lasten ollessa alle 18v?? Suomi romahtaisi,suomessa syntyy n.60 000 lasta vuodessa,siitä voidaan alkaa laskemaan!

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
25.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

sanonut? Taitaa vaan olla totta toinen puoli kun noin moneen kolahtaa

Vierailija
2/4 |
25.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

nainen joka ei osaa käyttäytyä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
25.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mikkosten filosofia on se että ÄITI ei saa mennä töihin sinä aikana kun lapset ovat alle 18-vuotiaita. Ja nimenomaan äiti. Ja äiti joka menee töihin lasten ollessa alle 18v on kategorisesti huono äiti. Aivan riippumatta siitä minkälainen äiti on luonteeltaan ja kasvatustavoiltaan. Työtä tekevä öiti on siis aina huono äiti. Ei siis riitä missään tapauksessa että äiti on kotona siihen asti kun nuorinkin täyttää 3v. Vaikka äiti olisi ollut 10v kotona ja sitten menee töihin kun ei enää saa kodinhoitotukea, niin ei auta. Huono äiti on.



Että eikö tässä ole jo aihetta vähän hermostuakin? Vai?

Vierailija
4/4 |
25.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pariskunta puhuu toistensa päälle lähes koko ajan ja majuri Mikkonen vaahtoaa koko ajan natsi-Saksasta, totalitarismista ja jostain historian havinoista.



Ihan seinähullua porukkaa.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kaksi kolme