Onko muita joiden mielestä Alexei Jeremenko jr on yököttävä?
Mua etoo koko tyyppi, ja nyt vielä enemmän tuon rattijuopumusjupakan jälkeen.
Kommentit (10)
Eikä komea ole ainakaan, ihan jonkun apinan tai neandertalilaisen näköinen.
Ällöttävä ylimielinen limanuljaska.
Eli kyrillisillä kirjaimilla se eka kirjain on Ë joka lausutaan je.
ällöttää kun se nyt itkee kun joutui hyllytetyksi (myönnän, tämän verran olen hänestä lukenut...) rattijuopumusjutun takia. Enhän tiedä jutun taustoja, mutta jotenkin tuntuu siltä, että se on Jennin houkutellut rattiin ettei itse jäis kiinni ja menettäis korttia.
Myönnän, että saatan liioitella, mutta jotenkin se vaikuttaa niin kusipäiseltä tyypiltä.
luulee tosin olevansa oikea taivaanlahja naisille... =D
Nyt oli onni onnettomuudessa, että töksähtivät vaan johonkin tolppaan (?), mutta mitä, jos olisivatkin ajaneet jonkun viattoman kävelijän päälle. En mäkään ditä ymmärrä, ettei saa jutun takia pelata, mutta vois nyt edes ottaa vastuun teoistaan.
Juntti mikä juntti.
Eremenko ei vaan millään tajua, että hänen tyttöystävänsä olisi voinut kännipäissään tappaa jonkun. Olisiko Eremenko sanonut sittenkin: " These things happen" , kuten eilen lehdistötilaisuudessa väittäessään, että lehdistö kohtelee häntä kuin rikollista. Hänhän on tehnyt rikoksen.
päässä on pissit ja muut nesteet sekasin