Miten BB Hannalla varaa puhua tisseistä mitään, kun ite jakaa persettä?!?
Kommentit (10)
Ei mua hetkauta mihinkään suuntaan niitten seksin harrasteleminen. Naurattaa vaan:)
Mitä siinä BB:ssä tapahtui tänään? Kathyko näytteli tissejään? Vai mitä?
Mä sanoinkin että mua ärsytti se haistatteleminen kameroille. En kommentoinu mitenkään tuohon tissijuttuun. Kun ei se seksikään mua hetkauta, niin ei se tissien näyttelykään:)
Olis pitäny laittaa oma avaus, kun meni vähän aiheen vierestä. T:2
poikien puheenaiheena on viimepäivinä ollut hänen tissinsä. Toki Kathylla siis paita oli päällä.. Hanna suivaantui esittelystä ja totesi, että pitääkö hänenkin alkaa esittelemään tissejään yms. Muutoinkin näytti taas mustasukkaisen puolensa, kun sanoi Timolle, että jos hänet (siis Hanna) äänestetään pois, niin Timo sitten varmaankin iskee talossa jonkun toisen. Siinä tarinoidensa lomassa Hanna ja Timo haistattelivat katsojille ja Mikalle.
Tuota kaksinaismoralismia ajoin takaa. Miksi täytyy toisia sättiä, jos itsekään ei ole turhan tarkka tyttö... AP
Kathy oli terassilla vähän matkan päässä, jossa oli myös Mika, Perttu ja muistaakseni Anttikin. Pojat puhuivat päivällä Kathyn tisseistä ja kertoivat siitä Kathylle. Sitten Kathy alkoi jotenkin esittelemään tissejään (pusero päällä toki). Hanna kommentoi Timolle, että " pitäisköhän munkin ruveta esittelemään tissejäni, että saisin jäädä taloon " tai jotain vastaavaa. Sävy oli halveksiva.
Hieman mustasukkaisuutta tuossa kommentissa!
se niitten haistatus yleisölle. (tai siis kameroille) Saavat mun puolesta lähteä molemmat. Siis Timo ja Hanna.