Äitiyslomalle - eroottinen tarina
Minulla on alkamassa äitiysloma maanantaina. Odotan ensimmäistä lastani. Aviomieheni jää kesälomalle torstaina ja hän on pyytänyt minulta, että olisin kotona hänen töitä tullessaan näinä neljänä päivänä, kun hän on vielä töissä. Pyyntöön liittyi toivomus, että olisin valmiina häntä varten hänen töistä tullessaan. Näin lupasin.
Maanantaina nautin kodin hiljaisuudesta päivän. Kävin rauhassa kylvyssä, hoidin itseäni, kampasin, meikkasin ja aviomieheni kotiintulon lähestyessä puin päälleni valkoiset, läpikuultavat rintsikat, valkoiset stringit ja lyhythelmaisen kevyen kesämekon. Kun kuulin avaimen kieryvän lukossa, menin eteiseen kultaani vastaan, halasin häntä ja suutelin suulle. "Hei, kulta! Olet kaunis", mieheni sanoi ja suuteli minua. Hänen kätensä laskeutui pakarani päälle, silitteli, laskeutui hieman alemmas ja nyt mekkoni alle. Mieheni murahti tuntiessaan kädellään stringien paljaaksi jättämän pakaran. Hän suuteli kiihkeämmin ja silitteli nyt jo molemmin käsin minua mekkoni helman alta. Sitten hän kumartui, riisui kenkänsä ja ohjasi minut makuuhuoneeseen ja sänkyyn. Hitaasti hän riisui minut, hieroi, suuteli ja helli. Ja sitten otti omaa rakastaan. Raukeina rakastelun päätyttyä sängyllä maatessamme kultani sanoi minulle: "Voi, kun teki hyvää. Juuri tätä minä toivoin! Saanhan huomennakin?"
Tiistai oli kaunis, aurinkoinen päivä. Kultani kotiinpaluun lähestyessä päätin kirjoittaa hänelle lapun eteiseen: "Löydät minut syreenimajasta." Meillä on takapihalla naapureiden katseilta suojainen syreenimaja, jonne paistaa iltapäivän aurinko. Päätin siirtää majaan aurinkotuolimme ja ottaa siellä rajatonta rusketusta mieheni saapuessa kotiin. Leikin nukkuvaa, kun hän tuli. Hän saapui syreenimajan sisään. Kuulin, kuinka hän alkoi riisua vaatteitaan. Tuli viereeni, poimi maasta aurinkorasvapurkin ja alkoi aurinkorasvaa käsissään hieroa minua pikkuhiljaa jaloista lähtien. Ihanaa! Hierottuaan rintani, olkapääni ja käteni, mieheni tokaisi, että nyt saa pikkurouvan päiväunet päättyä. "Käännyhän tosinpäin!" hän komensi. Tein, niin kuin hän halusi, mutta eihän ison mahan kanssa voi maata mahallaan. "Jouduin" jäämään puoliksi konttaavaan asentoon, jalat koukussa mahan alla, pylly pystyssä. Mies jatkoi hieromistani, nyt aloittaen hartioista. Sain rentouttavan hieronnan, mutta myös ihanan hellän ja lopulta varsin kiihkeän panonkin takaapäin.
Keskiviikkona päätin yllättää mieheni minulle tavallista rohkeammalla pukeutumisella. Olin käynyt ostamassa vartavasten häntä varten punaiset, pitsiset rintaliivit ja saman sarjan stringit. Menin pelkästään niihin pukeutuneena häntä vastaan eteiseen. Silmistä näki, että pääsin yllättämään ja mieheni kiihottui näkemästään. Kuulin yllättävän tiukan komennon: "Mene sohvalle kontillesi, niin tulen!" Sohvasta oli tullut meille yksi suosituimpia lemmiskelypaikkoja viime aikoina. Menin sohvan käsinojalle kontilleni ja laskin käteni alas sohvalle. Siinä oli hyvä olla ison mahani kanssa. Kuulin, että mieheni lähestyi eteisestä. Hänen kätensä laskeutui pakaroilleni ja puristi. Kuulin, kuinka hän alkoi avata housujaan. Sitten kuulin, että hän irrotti vyön housuistaan. Ja pian tunsin kevyen nahkavyön lyönnin pakaroillani. Tänä iltana ei lemmitty hellästi, vaan tulisesti. Ja täytyy myöntää, että nautin. Jotenkin nyt raskausaikana tuntuu hyvältä se, että saa tuntea miehen olevan vahva. Upeaa!
Torstai olikin jo mieheni viimeinen työpäivä ennen lomaa. Hän oli varannut meille viikonlopuksi hotellihuoneen, jonne minä kävin majoittumassa jo ennen hänen töidensä loppumista. Huoneeseen saapuessani ihastelin hänen varanneen poreammeellisen sviitin. Tänään pääsisin odottamaan häntä poreammeessa. Mikä olisi sen ihanampi alku lomalle, kun rentoutua poreammeen lämmössä rakastellen! Eikä siitä ollasta panoja puuttunut. Alapää hellänä nukahdimme yöunille herätäksemme taas aamulla rakastelemaan.
Perjantaiaamuna tilasimme aamupalan huoneeseen ja söimme sitä kaikessa rauhassa sängyssä vielä alasti. Silloin mieheni toivoi, että minä en pukeutuisi tänään ollenkaan. Hän sanoi, että lähtisi käymään kaupungilla ja minä saisin hetken levätä. Se sopi minulle. Mitään suuria kaupunkikierroksia en enää mahani kanssa jaksaisi. Lepo tekisi hyvää. Yksin jäätyäni kuitenkin mahassa kihelmöi. Mitähän on odotettavissa hänen palattuaan?
Kommentit (2)
Olipas erottiinen tarina :D
"tiistaina olin kylvyssä, mieheni tuli kotiin, otti kengät pois ja sitten rakastelimme. Sitten tulikin keskiviikko...." :D
Se tuo sulle jonkun taudin sen huoran luota jonne lähti kunnolla nussimaan?