Miksi yhdyntä ei tunni juuri miltään?
Eli olen ollu nykyisen poikaystäväni kanssa muutaman vuoden yhdessä. Seksi on ihan kivaa, ei mahtavaa. Esileikki sujuu hyvin ja on todella nautinnollista, mutta sitten kun siirrytään itse yhdyntään, ei se tunnu. Siis tunnen sen, että penis on sisälläni mutta se ei tunnu hyvältä (eikä toki pahalta). Turhauttaa ja harmittaa! Asentoja on vaihdeltu ja kokeiltu mutta nautintoa siitä ei tule minkäänlaista. Asia mietityttää ja surettaa minua kovasti! Onko muilla tällaista ja mitä ihmettä tässä pitäisi tehdä?
Kommentit (6)
Miehellä on liian pieni elin. Sinä vaadit ilmeisesti normaalia isompaa.
vaihda äijjää ni tilanne korjaantuu.
Sun täytyy alkaa treenata lantionpohjan lihaksia. Tulosta tulee nopeasti ja seksielämä paranee kun saat tuntuman.
Olen samaa mieltä, lantiopohjan lihaksten treeni saattaa auttaa. Olen mies, olen harjoitellut vain alavatsan lihaksia, joten naisten lantiopohjan lihasten harjoittelusta en pysty omakohtaisesti muuta kertomaan, kun kerran seurustelin erään ihanan naisen kanssa, jolla oli voimakkaat lantiopohjan lihakset, yhdyntä oli mahtavaa. Tällä tarkoitan sitä, että minä miehenä ainakin panin kaikkeni likoon sellaisen naisen kanssa ja taatusti se tuntui paremmalta kuin tavallinen pano.
Itellä oli sama ongelma vielä puoli vuotta takaperin. Sit menin seksikauppaan ja ostin ison moottoroidun sauvan. Ei mennyt montaa viikkoa niin hain pari lisää. Nyt naidaan miehen kanssa niin, että mies on pepulla ja sauva tussussa. Jos ei taho vieläkään tuntua, niin survaisen vielä toisen sauvan sisään. Yleensä sit alkaa jo tuntuakin, kun vielä kolmannella surraan klitoriksella.
pahoittelut virheestä otsikosta :D tunni eli tunnu.