Onko kellään muulla taipumusta erektioon julkisilla paikoilla?
Alkoi tänään metrossa jöpöttää, kun vastapäiselle penkille istui harvinaisen herkullisen näköinen n. 25v miehenalku, ja häntä siinä vaivihkaa silmäilin :P
Käykö muille koskaan tällä tavalla, kun ihailette jotain hyvännäköistä naista/miestä julkisella paikalla?
Kommentit (12)
Ei. Pelkkä normaalipukeissa oleva kauniskaan nainen ei aiheuta erektiota, en ole muslmi.
41v m
Eikö ketään muka kiinnosta keskustella aiheesta? :(
Mulla. Pyrin seisomaan ryhdikkäästi, niin näytän paremmalta. Erektio olisi hyvä juttu kotonakin.
JOO MULLA ON HERVOTON STONDIS AINA AAMUSIN! VÄLILLÄ KUN MENEN AAMULLA BUSSIIN NIIN SE TÄRINÄ SAA KYRPÄNI UUTEEN NOUSUUN.
Kostuin tänään kun seisoin pomoni vieressä ja kuuntelin hänen pehmeää ääntä ja tuoksuttelin hänen parfyymia... Mietin tänään itsekkin olenko ainoaa laatuani :D
Mä olen peniksetön, mutta kiihotun välillä etenkin kassajonossa, jos edessä seisoo kaunis nainen. Onneksi se ei sentään näy mitenkään.
Miksi noin paljon alapeukkuja aloitukselle? -ap
Kuljen julkisilla paikoilla usein muna pystyssä.
Niin ymmärsin että olet AP mies. Siitä ne alapeukut varmaan tuli kun oli M:ÄT N:ÄT sekaisin. Mutta itse kysymykseen, on alkanut seisomaan varsinkin jos edellinen ilta ollaan nussittu perusteellisesti. Kun tulee kesällä vastaan pitkähiuksinen plondi tai punahiuksinen hyväperseinen isotissinen v kaula-aukolla puserolla että ne tissit näkyy osittain (härnäystä) 30v nainen. Ei voi vastustaa kyllä alkaa jöpöttämään, se on noloa mutta niin minut on rakennettuM50+.
Joskun alkaa seisoa vahingossa kun veikka on housuissa jotenkin toislaitaisesti ja kävellessä jalan ja housujen liike stimuloi sitä. Puhumattakaan jos alkavaan erektiostimulaatioon liittyy vielä joku herkku nainen kumartelemassa kaupan alahyllyjä :( Muutaman kerran on meinannut tulla noloja tilanteita kun siitä saattaa tulla vielä sellainen "kestoerektio".
Lisään vielä, että oli pakko ajaa oman pysäkkini ohi kun en saanut pikkuveikkaa rauhoittumaan ajoissa, enkä kehdannut nousta niin että kaikki olisivat nähneet pullotuksen housuissani. Piti sitten tulla toisella metrolla pari pysäkinväliä takaisin päin ;)
-ap-