Nainen! miten saat yhdynnässä orgasmin? asento, "jipot" mitä teet jne?
jännitätkö alapään lihaksia jossakin asennossa/vaiheessa orgasmin saadaksesi tms?
Kommentit (9)
eteenpäin kumartuneena. Oikeastaan melkein makaan miehen päällä. Sitten lantiolla pyörivää, aika pientä, liikettä. Muna ei ole kokonaan sisällä vaan ehkjä n. puoleen väliin. Mageet orkut saa ja tuossa asennossa jaksaa parin orkun verran helposti.
saan siten että painan jonkin verran miestä hartioista alaspäin, jalkani ovat hänen ympärillään ja jännitän alakertaa.
Ei mene kauaa kun laukean ja usein varsin voimakkaastikin koska ejakuloin samalla.
Suuseksissä sitten toisenlaiset orgasmit;)
ainakin mieheni päällä, hieroen itseäni tiiviisti häntä vasten. Kun lähtee tulemaan niitä sitten tulee monta. Nykyään olen tosin niin kiimainen, että hän saa minut laukeamaan myös suullaja dildolla.Itse itseni "hieromalla" klitorista.
n.45
Orgasmi tulee aina yhdynnässä. Ihanaa. Sen kun polkee vaan ja aaaaaaah.
ja kiedon kädet ja jalat ympärille ja nojaan taaksepäin ja siitä vaan menemään. mmmmm..?
Mutta sitten saan oikeastaan aina.
Orkkuun kylläkin ajattelen tuhmia samalla, silloin lähtee.
siis kun mies imee nännejä samalla. En sentään itse ;)
silloin tällöin mies onnistuu antamaan orkun ihan "omillan", useimmiten käsin.
tosi usein kylläkin joudun laittamaan "filmin pyörimään" päässäni. eli siis ajattelen jotain fantasiaani ja siitä se sitten lähtee.
tosi suuri apu on jos miehestä lähtee nautinnon ääniä ja/tai katse/kosketus on erittäin himokasta.
että otan käden avuksi, koska miehen kädet ei enää riitä hieromaan, tarvitsen hierontaa jotta tulen, pelkkä yhdyntä ei riitä. Joskus mies hieroo kyllä mutta se kesttttäääää... :( vähän huono tulemaan :(