Peniksen pituus ja paksuus- minä ja britit
Nyt nuo brittimiesten penikset on mitattu. Pituus erektiossa 13,12 cm ja ympärys 11,66 keskimäärin. Eihän niitä noin tarkasti mitata vaan nuo on muunnoksia tuumamitoista.
No tietysti minäkin asialle. Pituus oli jo kumppanin aikaisemmin mittaama eli ei se mikään pitkä ole, siinä 18 cm. Mutta nyt britit saavat kauhistella. Kumppanini mittasi ympäryksen ja sai monta eri arvoa. terskan ympärys on 16 cm, heti terskan takaa 14,5 cm, melko juuresta 16 cm ja ihan juuresta 18 cm, se kun on varreltaan porkkanan mallinen eli kärjestä juureen paksuneva. Muuten, vessapaperirullan holkki on meillä noin 14 cm ympärysmitaltaan, mittasimme juuri.
Laskin tuossa yläasteen opein, että minun penikseni on yli tuplasti massaltaan brittipeniksen kokoinen. Kumppani saa penistä ikäänkuin tuplasti sisäänsä. Tietenkään hän ei sitä yleensä kokonaan sinne halua, vasta aivan lopuksi tietysti.
Huom. Kultani ei anna kenenkään muun saada siitä nautintoa, paitsi katselemalla. Pari hänen tyttökaveriaan on päässyt näkemään hänet ratsastamassa päälläni makuuhuoneessa oven ollessa auki, kun he ovat (muka) katselleet seksifilmiä olohuoneessamme kimppasaunan jälkeen.
Ja kuva mukaan.
Kommentit (7)
En ymmärrä miten joku saa otettua noin huonolaatuisen kuvan. Kyllä siellä pukamat on.
Nopeasti se sitten katosi aijaa-sivulta. luulivat varmaan pornokuvaksi.
Mutta täältä löytyy:
http://www.omakuva.org/omakuva/displayimage.php?album=lastup&cat=-42&pos=0
Eli keskeltä n. 15 ja pituus 18. Ei nyt kovin erikoinen. Brittien tutkimuksessa on vikaa. Keskikoko ei mitenkään voi olla tuollainen minimuna. 10 cm näkyvillä ja 3 cm läskin sisällä. Ei ikinä.
En kai väittänyt tätä isoksi suomalaiseksi, vaikka se on tupla brittimunaan verrattuna. Suomalaisillahan on kaikilla niin pitkä, etteivät suomalaiset miehet voi käyttää shortseja, sehän on täällä kultu moneen kertaan.
Ei ole kovin esteettinen kuva. Pukamat näkyy ja melko lattea takapuoli.
[quote author="Vierailija" time="06.03.2015 klo 17:57"]En kai väittänyt tätä isoksi suomalaiseksi, vaikka se on tupla brittimunaan verrattuna. Suomalaisillahan on kaikilla niin pitkä, etteivät suomalaiset miehet voi käyttää shortseja, sehän on täällä kultu moneen kertaan.
[/quote] Eihän lyhyitä "Vallu Kononen" -shortseja voi käyttää ilman munapussia. Vilkkuu kassitkin lahkeesta. Vai tarkoititko polvipituisia?