Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Milloin maitoa rinnoista???

02.08.2006 |

Milloin teillä on alkanut maitoa tihkumaan rinnoista? Mulla on silloin tällöin esikoisen imetyksen jälkeen tullut rinnoista kirkasta, makeaa nestettä. Tätä on jatkunut puolisen vuotta. Onkohan normaalia? Yleensä puristaessa, mutta joskus muutenkin. Nyt olemme aloittaneet yrittää seuraava ja nyt rinnoista tulee valkoista paksumpaa nestettä. Raskaana? Tai voisiko olla jotain vakavampaa? Ovulaatiosta ei ole kuin viikko???

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
02.08.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

mulla tuli myös imetyksen loputtua " maitoa! muutamn kuukauden ajan ja sitten loppui.

uudessa raskaudessa maitoa alkoi tihkua joskus rv15 tienoilla

Vierailija
2/4 |
02.08.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mulla tuli vieroittamisen jälkeen maitoa 1v 4kk. Tyssäsi siihen, kun tulin raskaaksi, mutta pian alkoi uudelleen ja maitomaisempana.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
02.08.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

nyt tässä kolmannessa huomasin tänään saunassa oikean puoleisesta tihkuvan puristaessa maitoa, raskausviikkoja on nyt 38+4

Vierailija
4/4 |
03.08.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja maidontulo loppui vasta kun tulin uudestaan raskaaksi. Raskauden aikana ei maitoa ole tihkunut tipan tippaa (eikä tihkunut esikoista odottaessakaan).



Marrastoive rv 27+4