Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

lounaalla Midhillissä

Marjo
30.05.2013 |

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
30.05.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mä söin saman fetasalaatin just viime viikonloppuna Lintsin vastaavassa paikassa. Ihan ok, mutta kenties paikka on tosiaan enemmän burgereiden arvoinen.

Vierailija
2/4 |
30.05.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

hinta salaatille ja vedelle oli vähän liian korkea lounaaksi (15,50€ ja 18,50€). Hampurilainenkin olisi ollut edullisempi.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
30.05.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mie jo toivoinkin, että Midhillistä tulisi jokin postaus, kun en itse vieläole päässy paikkaa testaamaan! Nuo hinnat kyllä lounassalaateiksi on vähän korkeat munkin mielestä, mutta ehkä "täytyy" turvautua hampurilaiseen. :D

Vierailija
4/4 |
31.05.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

tosiaan paikassa ei ole erillistä lounaslistaa, minkä vuoksi salaatit ehkä tuntuivat lounaalla niin arvokkailta. Hampurilaisiin paikka tuntui panostavan ja näyttivät tosi hyvältä, joten kannattaa varmaan käydä testaamassa niitä.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi yksi neljä