Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Longchampilta hoitolaukku

Rosuliina
23.03.2014 |

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
03.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hei,
Olen 7.kuulla raskaana ja nyt olis mullakin hoitolaukku hakusessa. Olen ajatellut, josko juuri Longchampilta löytyisi hoitolaukuksi sopivaa veskaa. Googlettamalla löysin tähän blogiisi ja nyt kiinnostaisi tietää päädyitkö johonkin noista listaamistasi laukuista vai johonkin muuhun? Ja tietenkin kokemuksia käytännöstä olisi kiva kuulla. Postauksesi on vanha, mutta toivottavasti näet kommenttini:)

Vierailija
2/3 |
03.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

olen nämä ensi viikot käyttänyt hoitolaukkuna tuota suosittua Hobo bagia.
Kävin vähän aika sitten Longchampin liikkeessä katselemassa taas näitä muita vaihtoehtoja ja ehdottomaksi suosikikseni nousi tuo 1. travel back. Sen koko oli sopiva hoitolaukuksi ja lokeroilla saa pidettyä tavarat varmasti jossain fiksussa järjestyksessä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
04.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kiitos tästä! Taidan itsekin alkuun kokeilla nykyistä Hoboani ja kunhan kokemusta karttuu siitä, mitä kaikkea mukana täytyy kantaa, niin arvioin tilanteen uudestaan.
Nyt tuntuu, että ei hotsittais ostaa ihan perinteistä hoitolaukkua (kun ne on rumia, ellei ole maksamaan useampaa satasta). Ja ainahan sitä voi hankkia erillisen bag organizerin sisään siihen haluamaansa peruslaukkuun.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän neljä kahdeksan