Miksei panemista veroteta?
Toki niin että veroa perittäisiin vain avioliitossa tapahtuvista yhdynnöistä. Sinkuilta verotetaan jo baari-illasta vaikka mitä haittaveroja.
Kommentit (12)
dildostakin pitää maksaa alvi mutta aviomies on verovapaa
lestat joutuisi verolle. eihän lapsilisiinkään juuri kosketa
[quote author="Vierailija" time="27.05.2015 klo 22:19"]dildostakin pitää maksaa alvi mutta aviomies on verovapaa
[/quote]
Olisi kyllä kiva kuulla kansanedustajien perustellut mielipiteet sille pitäisikö dildot vapauttaa arvonlisäverosta.
En pääse panemaan,ihan sama verotetaanko.
ehkä se nyt onnistuu. aiemmin mamuseksirikolliset olisivat kuitenkin saaneet verovapauden.
Joo. Veroehdotuksen korjaukseen matkakulujen jälkeen lista panoista. Viimeisen vuoden aikana 45 lähetyssaarnaajaa, 40 suihinottoa ja 4 persepanoa. 29 kpl saunassa ja 3 kpl autopanoa. 15 kertaa 69 ja 10 ratsastusta.
Oikein hyvä idea aikotaan se heti käytäntöön eikun laitetaan se heti käytäntöön Eikun pannaan
Otetaan ennemminkin käyttöön vanhanpojan- ja vanhanpiian vero.Ei se Suomi toimi sinkuilla ja lapsettomilla pariskunnilla pitkään.
[quote author="Vierailija" time="27.05.2015 klo 22:31"]Otetaan ennemminkin käyttöön vanhanpojan- ja vanhanpiian vero.Ei se Suomi toimi sinkuilla ja lapsettomilla pariskunnilla pitkään.
[/quote]
Kyseinen vero oli yksi huonoimmista ikinä.
no eiköhän perheitä jo veroteta ihan liikaa