Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

ABILIFY-lääke

Vierailija
05.06.2015 |

Kokemuksia? Kauan olet syönyt, millä annostuksella ja mitä muita lääkkeitä menee sivussa? Kauan aloitusoireet kestivät, millaisia olivat?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
05.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei kannata alkaa syömään. Netissä paljon negatiivisia juttuja siitä, ja tunnen yhden joka sekosi siitä.

Vierailija
2/3 |
05.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="05.06.2015 klo 19:55"]Ei kannata alkaa syömään. Netissä paljon negatiivisia juttuja siitä, ja tunnen yhden joka sekosi siitä.
[/quote]

No kyllä kannattaa. Sitä kun helpoin perustein ei määrätä

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
05.06.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="05.06.2015 klo 19:58"]

[quote author="Vierailija" time="05.06.2015 klo 19:55"]Ei kannata alkaa syömään. Netissä paljon negatiivisia juttuja siitä, ja tunnen yhden joka sekosi siitä. [/quote] No kyllä kannattaa. Sitä kun helpoin perustein ei määrätä

[/quote]

 

Höpö höpö. Minulle ehdotettiin yhden käyntikerran perusteella, kun olin sillä kerralla hermostuneen ja silmiin katsomista välttelevän oloinen. Vaikka olin kertonut että olin nukkunut huonosti. En aloittanut lääkkeen käyttöä vaikka sainkin reseptin. Onneksi. Hyvin on mennyt ilmankin. Lääkärit eivät ole mitään kaikki tietäviä jumalia, vaan erehtyväisiä ihmisiä.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kaksi kaksi