Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mikä oli ismon ja sallan hääbiisi

Vierailija
02.06.2009 |

eilisessä jaksossa?

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
02.06.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

finlandersin oikeesti (muistaakseni). Yökkis, en tykkää..

Vierailija
2/5 |
02.06.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mitä pahaa on yhden biisin kysymisessä?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
02.06.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

niinpä onkin! Jäi melodiasta pätkä päähän soimaan ja vaivaamaan, kun en saanut mieleeni koko biisiä.



Täällä palstalla on muuten ihan outoa ja häiriintynyttä porukkaa. En oikeesti ymmärrä, miten kukaan voi olla niin lapsellinen, että on joka kysymykseen tunkemassa ilkeilyjä. Jos aihe ei kiinnosta, eikö vain voisi olla hiljaa? Tarvitseeko tulla yrittämään pahoittamaan muiden mieltä?! Sori vaan, mutta nyt ei onnistunut, koska olen tuollaisen idiotismin yläpuolella. Todella kurjaa, että jollain on niin paha olo, että purkaa sitä tällaisilla palstoilla muiden haukkumiseen ja arvosteluun.



ap

Vierailija
4/5 |
02.06.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

oikea tanssikapakoiden viimeinen hidas. Haetaan joku sopiva daami lattialle ja kas vain: valmista kauraa sisään-ulos -hommaa varten.

Vierailija
5/5 |
02.06.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

ap ei vietä aikaansa moisissa tanssikapakoissa, joten siksi ei varmaan tunnistanutkaan biisiä. Mielestäni ap ei kysynyt mielipiteitä biisistä, eikä edes sanonut siitä itse pitävänsä.



Makuasioista ei edes voi kiistellä..

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä yksi neljä