Miksiköhän ???
Minulla oli viikonloppuna uusi heila. Miksiköhän hän halusi, että samalla kun hyväilen hänen pimppaansa, niin myös katson sitä. Siinä vaan kävi niin, että se naisen pimppa läheltä katsottuna on niin vietävän ruma, että nyt minulta on kaikki halut kadonneet. Ei tee yhtään, ei sitten yhtään mieli työntyä sellaiseen vakoon. Että se osaakin olla ruma, kurttuinen ja limainen.
Kommentit (15)
Eikö tästä pillujen estetiikasta käyty pitkä keskustelu? Kaikennäköisillä värkeillä näytti olevan ihailijansa. Ja jos surffailee pornosivuilla, niin kyllä sielläkin näkee jos vaikka millaista pillua, eli ei niitä kaikkia retusoida. Ja tuskin se edes kannattaa, koska kaikkia miehiä ei voi miellyttää samalla kuitenkaan.
oli sanomatta, eli pyllynreikä.
Sinne kalua hitaasti hyvän öljyn kanssa upottamaan.
Oman naiseni pillu on ihan ok näköinen. Se oli kyllä himoittavamman näköinen ennen synnytystä, sellainen piukka ruusunnuppu. Nyt vähän repsottaa ja reikä avoimena. Mutta nuorten naisten pillut on kyllä kiihottavan näköisiä!!!
Siinä vaan kävi niin, että se naisen pimppa läheltä katsottuna on niin vietävän ruma, että nyt minulta on kaikki halut kadonneet.
huulet apposen auki ja ei se mikään komea näky kyllä ollut. Suolia pitkin ja poikin ja hyi hitto soikoon, kyllä naida pitäisi pelkästään pimeässä.
Olis kyllä kiva tietää, millanen on ruma tai nätti pillu. En ole koskaan miettinyt kumpaan omani kuuluu ja ois kyl ihan kiva tietää.
N25
on levällään kiihottuneena ja reikä on piilossa. Synnytys yleensä muuttaa tämän siten, että reikä mollottaa auki, se ei ole nättiä. Punoittava viivapillu ei ole nätti.
kannata näyttää huulet levitettyinä. Semmoinen pusuhuulinen pimpukka, ja ihan pikkuisen sieltä esiin kurkistelevat häpyhuulet, semmainen saattaa olla ihan okei.
Mutta kullinko voi?
sille pillunsa ulkonäölle mahtaa? voi luoja mitä juttui!
Pillun ja kullin mitat ja ulkonäkö... hoh. Entä naama? Sitä voi meikata ja pitää siistinä, ja jos oikein hurjaksi käy, niin leikkauttaa uuteen muotoon. Periaatteessa samat toimenpiteet on tehtävissä sukuelimille, tosin en tiedä, levittääkö kukaan huulipunaa häpyhuuliinsa.
Emme me kuitenkaan nosta moraalista äläkkää jonkun vähemmänhoukuttelevista kasvoista. Useimmat meistä muodostavat parisuhteita kasvoista huolimatta tai niiden vuoksi. Jonkun naama ei miellytä jotakuta, ja sillä selvä. Jos joku tekee pillusta kynnyskysymyksen, nainen etsinee toisen miehen. Surullista tietenkin, jos on tuhlannut tunteitaan mieheen, jolle pillun ulkonäkö on erityisen tärkeää. Ja jos joku mies ei kestä pillun ulkonäköä, niin soisipa hänen päätyvän yhteen sellaisen naisen kanssa, joka ei värkkiään kehtaa näyttää.
Lapsen synnyttäneet naiset joutavat lopetettaviksi. Löysä pillu, ruma pillu, riipputissit ja mahareppu. Raskausarpia unohtamatta.
En taida enää kenenkään miehen antaa lähestyä, joudun minäkin vielä pilkattavaksi tänne palstalle. Luostariin siis...
Huomaa kyllä että nämä alapään arvostelijat katsovat pornoa aika ahkerasti. siellä ihanien Lolitojen värkit on retusoitu, juurikin miesten silmää miellyttäviksi ;) Peräaukot valkaistu, tissit suurennettu... Kyllä Photoshop on poikaa :)
Ja se ken näkee pillussa suolia on kyllä todella sekaisin!
kunnolla, häpärit niin levälleen kuin suinkin, eli pillun pitää avautua ja niin, että sisukset näkyy.....kerropa sitten, mitä näet ??? Ylhäältä alaspäin...klitta, lihaa, pisureikä, lihaa avoimena ,,ja siellä takana ...mitä siellä onkaan ????
Nyt olet kyllä ihan hakoteillä! Ei pimppa ole koskaan ruma, se on aina kaunis , jos sitä oikea mies osaa arvostaa! Sinulla ei ilmeisesti ole arvot
ihan kohdallaan miehenä? Mitä sitteen oikein odotat
naisilta: Oletko tuleva sarjamurhaaja vai mitä?
Tai sitten et ole oikea mies edes olemaan naisten kanssa intiimisti. Hyväksyntä ja hellyys on ainoa
tapa olla oikeasti mukana hyvässä seksissä.