Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miehelläni liian pitkä Se, seksi sattuu ja veri valuu aina session jälkeen.

Vierailija
01.05.2009 |

Hän pitää rajusta nylkyttämisestä, mutta minä repeän ja huudan kivusta.

Ideoita?

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
01.05.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kamasutran mukaan seksielämän onnistumiselle on erittäin tärkeätä, että vehkeet ovat yhteensopivat ja itse olen kyllä aivan samaa mieltä. Nimim erikokoisia paljon kokeillut ja isot ei kyllä todellakaan sovi mulle. Ei pitkät eikä paksut. Muutenkin mun mielestä menee metsään jo siinä, kun kerroit, että tykkäätte ihan erilaisesta seksistä. Itse en voisi elää ihmisen kanssa, jonka kanssa en saisi mieltymyksiini sopivaa seksiä.

Kama Sutraa jakaa miehet kolmeen päätyyppiin lingamin, eli peniksen koon mukaan: mies on joko aa eli jänis, vria eli härkä ja ava eli hevonen. Naiset voidaan jaotella jonin eli vaginan syvyyden perusteella.

Nainen voi olla mrigi (kaurisnainen), vadava (tamma) tai hastini (norsunaaras). Sukuelinten koon perusteella yhteensopivia yhdistelmiä on kolme ja epäsuhtaisia kuusi. Yhteensopivia ovat

Lingam Jon

jänis kauris

härkä tamma

hevonen norsu

(Lähde: http://plaza.fi/ellit/seksi/seksioppaat/kama-sutra-opastaa-yksityiskoht…)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kahdeksan kahdeksan