10-vuotta täyttävälle tytölle syntymäpäivälahjaksi?
Kommentit (7)
tytön äiti on aika... päättäväinen, eli tyttö tuskin pääsisi itse päättämään lahjaansa.
on kyllä aika pieni ja sillä ei saa juuri mitään ja enempää en anna. Eli ei melkein kannata kaupunkiin lähteä noin pienen summan takia. En ole ap.
"Tässä lahjassa on sinun itse valitsemasi paita ja yhteinen jätskihetki ostoskeskuksessa/torilla. Sovitaan ajankohta ja mennään yhdessä ostoksille. Terveisin XX"
Ihan mitä vaan Hello Kitty juttuja. Pussilakana, yöpaita tai pyyhe jos haluat käytännollistä vaikka tai sitten jotain tilpeöötiä Hello Kitty pinnit, pampulat, tarrat, kynä, kumi ja vihko setti värityskirja tai sarjakuvalehti esim.
Myös petshopeista tykkää meidän 9 ja 10v tytöt.
Levykin käy. Meillä on olleet suosiossa suomalaset naisidolistit mutta hyvin kaikkiruokaisia ovat vielä musiikin suhteen. Lastenvirsistä, madonnaan ja taikapeilistä, idolseihin kaikki kelpaa. PMMP, Anna Abreu, Jenni Vartiainen meillä ainakin soi miltein joka päivä.
Askartelutarvikkeita
lahjakortti, jolla saa ladata netistä musiikkia (jos omistaa sopivan soittimen)
joku peli
lahjakortin. Myös muihin liikkeisiin olevia lahjakortteja on vienyt.