Erikoisin paikka, missä olet harrastanut seksiä?
Kommentit (8)
ravintolan ulkoterassi kesäaikaan ja muitakin oli terassilla.
sekä melkein täydessä salissa, kun olimme elokuvissa. Myös tähtitorninmäki, junan penkki, kerrostalon etupiha, täyden ravintolan sohva, ym. on tullut testattua.
teillä joku fetissi siitä, että muut ihmiset mahdollisesti todistavat parittelunne?
apua noi panee tuolla sohvalla, soittakaa poliisit. Jännintähän tuollaisessa on kiinnijäämisen pelko, vaan ei kiinnijääminen. Laitontakin saattaa olla.
Eli menimme huovan kanssa niitylle pääradan varteen. Ja siinä nakuna sekstailimme yli puoli tuntia. Ohitse meni useita junia.
Jännitys perustuu siihen, että ihmiset, jotka katsovat lujaa liikkuvasta junasta ulos, näkevät vilauksen, ehkän 2 sekunnin ajan. Heille jää epäuskoinen ajatus siitä, että näkivätkö he oikein...
Siis akti oli ihana, mutta se, että saimme ehkä satoja ihmisiä hämilleen ja epäilemään näkemäänsä, oli lähes yhtä suuri nautinto.
naapurimökin kuistilla, soutuveneessä, laiturilla... näitähän riittää.
vaikee luetella.. liikennevaloissa autossa..... uima-altaassa jossa on ollut muitakin.. yleisessä höyrysaunassa..... rannalla...... bussissa.. leffassa..... molempien appivanhempien kotona vaikka missä, sängyissä, kesäkeittiön pöydällä :D
täydellä rannalla vedessä, tanssilavan alla juhannuksena, seppälän sovituskopissa jossa ovena vain verhot.. spontaanit jutut kiihottaa :)
sekä melkein täydessä salissa, kun olimme elokuvissa. Myös tähtitorninmäki, junan penkki, kerrostalon etupiha, täyden ravintolan sohva, ym. on tullut testattua.