Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Suosittele erinomaista hotellia lapsiperheelle..

Vierailija
16.04.2008 |

Olemme menossa etelään kokoonpanolla vanhemmat ja lapset 8- ja 5-vuotiaat..



Onko joku lomapaikka/hotelli jäänyt mieleesi jota voisit suositella.

Varsinkin kiinnostaa hyvät altaat ja ystävällinen henkilökunta.



kiitos

Kommentit (7)

Vierailija
1/7 |
16.04.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

ap

Vierailija
2/7 |
16.04.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hieno hlökunta ja lapset viihtyivät älyttömän hyvin :-)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/7 |
16.04.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

itse kyllä monet paikat ja hotellit läpikäyneenä voin täydestä sydämestä suositella Mallorcalla Alcudiaa, ja siellä Estrella de mar-hotellia. Todella kiva hotelli lasten kanssa, ihana allasalue, hyvällä paikalla, ja koko Alcudia on ihana lasten kanssa!! Talvikohteeksi antaisin vinkiksi Puerto Ricossa Riu Vistamar-hotellin. Aivan ihana!!

Vierailija
4/7 |
16.04.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Näytti tosi kivalta tuo Mallorcan kohde...

Haluaisitko kertoa vielä jotain muuta ko. paikasta..



Ollaan oltu kolmena vuonna peräkkäin tjäreborgin sun garden tai sungwing resort-hotelleissa, joten voisi välillä kokeilla jotain muuta :-)

Vierailija
5/7 |
16.04.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

perheille...leikkihuoneet ym ja kohtuuhintaisia

Vierailija
6/7 |
16.04.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

kysyt aika vaikeita... ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/7 |
18.04.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eli siis tuo hotelli on aivan loistavalla paikalla Alcudiassa, siitä on lyhyt matka sinne sataman alueelle, jossa on tosi paljon kivoja ravintoloita, ja matkan varrella vaikka minkälaisia härveleitä lapsille (pieniä karuselleja ym.). Tuo Alcudia on todella lapsiystävällinen paikka :). Ja tuo itse hotelli on aivan ihana. Isot huoneistot, upea uima-allasalue, todella hyvä ruoka -tosin meillä ollut aina vaan aamiainen, kun siellä satama-alueella on iltaisin niin kiva käydä syömässä. Lapsille ja aikuisille paljon tekemistä. Kaiken kaikkiaan voin kyllä todella suositella, on ollut yksi ihan kivoimmista hotelleista jossa ollaan lasten kanssa oltu, varsinkin silloin kun lapset oli vähän pienempiä. Nyt ovat jo sen verran isoja, että eivät enää niin noita lapsille tarkoitettuja aktiviteetteja niin kaipaa... Mutta, menkää ihmeessä sinne, uskon että tykkäätte varmasti :)! 5

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi neljä yksi