tiedättekö mitä entiset BB-kilpailijat tekevät nykyään?
Kaikilta kolmelta kaudelta haluaisin kuulla tyyppien tekemisiä ja elämänmenoa.
No, Martinasta ei tarvi kertoa, siitä tietää vaikkei haluaisikaan ;)
Kiitos jo etukäteen. Mä en lue Seiskaa enkä muita juorulehtiä, joten en tiedä paljon mitään tyypeistä.
Kommentit (11)
Seiskasta luin. Ja kovastihan niistä juorutaan...
Viime kauden Tiina sai pojan, jos oikein muistan
Ennen viime kauden aloitusta oli Nyt-liitteessä edelliskausien kilpailijoiden kuulumisia. Hitsi, kun ei oikein muista... Hanne ainakin edelleen kampaajana, Sarilla ja Pertulla juontohommia.
Kuka oli ekan kauden Tiina ja kenen kans sillä lapsi?
Onko Hanna se kuka sääti Timon kans ja kenen kans sillä lapsi? Ovatko molemmat naimisissa ja missä asuvat?
Nimim. " ei turhan utelias ;D "
Vierailija:
Kuka oli ekan kauden Tiina ja kenen kans sillä lapsi?
Onko Hanna se kuka sääti Timon kans ja kenen kans sillä lapsi? Ovatko molemmat naimisissa ja missä asuvat?
Nimim. " ei turhan utelias ;D "
joka askarteli paljon. Tulikohan se toiseksi Pertun jälkeen. Hanna sääti sen Timon kanssa. En tiiä, kenen kanssa niillä on lapset, onko naimisissa tai missä asuvat.
Sorella on vissiin vielä opena ja sillä oli juorulehtien mukaan jotain säpinää Jari Hedmanin kanssa.
Mikä sen nimi nyt oli... Se jolla oli ne vaaleanpunaiset kamalat kalsarit joissa reikiä joita se paikkaili! Näin sen viime vuonna Tampereella Likkojen Lenkissä. Se oli mun suosikki silloin BB:ssä.
Mitä kuuluu kauheelle Sveitsi-Antille? Entäs sen BB-heilalle? Entä se oranssinvärinen blondi joka joutui lähtee kun seurusteli? Entä se kamala mustatukkainen rillipää, nipo-tiukkis-akka viime kaudelta, olikse Piia?
Vierailija:
Se jolla oli ne vaaleanpunaiset kamalat kalsarit joissa reikiä joita se paikkaili!
Jenni.
Entäs sen BB-heilalle?
Iina.
Entä se oranssinvärinen blondi joka joutui lähtee kun seurusteli?
Heidi.
Minäkin haluaisin tietää.
Seiskan juoruissa oli, että Mikalla (Se Sorellatapaus) olisi jotain säpinää Salkkareiden Juulian näyttelijän kanssa.
Kommentoivat ohjelmaa ja juttelivat meidän muiden lailla. :)
nehän rakensi silloin BB:n aikaan, yrittivät myös lasta, olisi kiva tietää onko yritys tuottanut tulosta.
Hanne ja olli seukkaili BB:n jälkeen mutta se kai loppui, Kaarlo opiskelee tekn. yliopistolla. Viime kauden Heli (se tanssija) on raskaana, luki jossain lehdessä.
Minua kiinnostaisi kuulla mitä kuuluu Terhille (eka kausi) ja Henalle (toka kausi).
Ekan kauden Tiina ja sitten se Hanna. Onkohan se viimeisimmän kauden Tiina saanut lapsen? Se, joka huomasi olevansa raskaana.