riitelin taas mieheni kanssa, vauva parka.
Kommentit (10)
varmaan saa loppuiän traumat. eikä mies suostu sopimaan.
ap.
valitettavasti täydellisiä vanhempia ei ole olemassa. ONNEKSI, se olisi aika kamalaa lapsellekin, sais aika vääristyneen maailmankuvan!
Lapsia meillä 6 ja nuorin vielä vauva. Mulla on niin taulapäinen äijä ettei varmaan kellään. Ei jaksa vaan sitä! sanoisin että 7 lapsi..
se asuu kun hotellissa, eikä mikään tunnu auttavan et tajuis tehä jotain välillä, tai et ois ees kotona välillä...
ap
Nyt jo naurattaaki. Mut just surku kun lasten kuullen pitää huutaa toisilleen. Ja mä en ole kaikkein siivosuisin silloin kun suutun.Annan kyllä tulla kaiken! Yritin jo heittää pihalle vaan ei aio lähtä omasta kodistaan mihkään. Mun pitäs ottaa lapset ja häipyä jos kerran niin haluan että erota!
Ei mulla tiettävästi niiden kaa mitään ongelmaa olekaan. Jaksan kyllä lasten kanssa mutta en niitten isän kans. Enää!!
ei suostunut tulemaan vastaan missään ja mulla on hedari....
vituttaa.
mä sanoin sille et tästä lähtien sit sä hoidat vauvan ja mä juoksen kavereilla joka päivä aamusta iltaan.
ja pilata lapsi jo vauva vaiheessa
lapsi parka