Nyt jäi ukko paska kiinni!
Mies lähti ulos kaverinsa kanssa. Oli just käyttänyt mun lapparia. Halusin tsekata sähköpostini ja avasin normaalisti Kirjanmerkit ja Yahoo mailin. Eipä tullut kirjautumisvalikkoa vaan avautui suoraan miehen sähköposti!!! Taisi raukka unohtaa kirjautua ulos!
Sieltä löytyi viesti :Moi rakas! Muista että mä rakasran sua ja perässä pusuhymiö ja rakastunut hymiö.
Yritin äsken soittaa ukolle, mutta ei vastaa. Jään odottamaan.
Kommentit (22)
oppikaa nyt, ettei ketään voi omistaa.
Tajuaako, että on jäänyt kiinni...?
kotimatkalla hän poikkeaa rakastelemaan uuden rakkaansa kanssa... sori.
mulla on suhde varattuun mieheen---nyt taisi käydä niin hassusti, että kyseessä on juuri sinun miehesi!
uskomatonta, mutta totta!!
pienet piirit... ja hei, ei millään pahalla, en ole tarkoittanut loukata sinua.
olemme vaan niin rakastuneita. ja ps... mies on niin taivaallisen hyvä nuolemaan, parasta suusexiä ikinä!
Kysyin jo aikaisemmin onko suhteessa tähän naiseen. Väitti ettei ole. Nyt jäi kiinni.
Mulle on yks hailee onko panemassa tätä naista nyt. Koska rakkaus loppui jo aikaa sitten siinä samalla kun luottamuskin meni.
ap
8, miten niin kuullostaa teidän jutulta?
voihan se hyvin olla että 6:lla on suhde sun ukkosi kanssa, mies on saattanu petrata kummasti nuolemistaitojaan! Meillä kävi niin että surkea seksi muuttui yhtäkkiä paljon paremmaksi (oikeasti en kuvitellut ukosta löytyvän sellaisia taitoja), mutta tämä ihmeellisen taitojen ilmestymisen syyksi paljastuikin sitten toinen nainen!
Onko teillä lapsia? Jos nyt niin rakastaa toista naista, niin miksei ole kunnolla sen kanssa, eroa edellisestä. Ei voi ymmärtää!
Näet varmaan koneelta keneltä meili on tullu tai kenelle se on lähetetty! Kysypä mieheltä suoraan että mitä sen ja sen niminen hänelle merkitsee! Ja googlaa tottakai se nimi, kerro meille mitä selvisi!!!
Ja nyt oottelen että pettää seuraavan kerran (tai pettääkö jo..) mut eipä tuolla niin välii enää olis..
Vaik noit pettämis tarinoita löytyy paljon..
kieltihän tuo ukko pari kuukautta ettei petä mut joku yh sillä oli..
Mun ei tartte googlata sitä ämmää kun se asuu tuossa kiven heiton päässä!
Nyt täytyy mennä laittamaan nuorin lapsista nukkumaan. Saa nähdä miten asiat etenee kun mies tulee kotia. Jos edes uskaltaa! Hän kyllä tietää että käry kävi ja lähtö tulee. Tekis mieli heittää sen paskan tavarat parvekkeelta, mutta täytyy käyttäytyä kuin aikuinen eikä teinipenska.
Kyl ku se ukko ite on käyttäytyny teinisti nii sais ukko kyytii ja pahasti..
Kyl meilki sängys oli vientii ja paljon..
t:9&14?
niin pysyisivät kotona.
niin, niin ne vieraat naiset opettavat seksipetoja teidän vätysköistänne, kaivavat esiin...
Järkeä sillä ei kovin paljon voi olla käyttäytymisensä suhteen. Tunnen hänen kummatkin kaverinsa.
Miehethän tunnetaan heikkoudestaan ei niitä äly kiinnosta vaan seksi. Aikansa jyystää ja etsii taas uuden. Vähän jopa säälittä tuo yh. Ei raukka tiedä kehen sekosi. Luuli ilmeisesti löytävänsä kultakimpaleen, mutta pahemmin valitsi kuin ekalla kerralla! Tunnen hänen exänsä ;) On muuten kultanen mies. Ehkä voisin hieroskella vähän ystävyyttä hänen kanssaan ;D
ap
olen taatusti antanut miehelle sellaista seksiä, ettei muualta saa ja silti oli työpaikkaromanssi, ei se aina ole seksinpuute, toisille ei vaan riitä mikään:(
kannattaisiko muuttaa käsityksiä yh:ista, olethan itsekin ihan kohta sellainen =)
t. toinen yh
Vierailija: