Huutiksen vaatepaketit
Auttakaa naista mäessä! Etsin kaksosilleni (tyttö ja poika) ensi kesäksi laadukasta ja kaunista vaatetta. He käyttänevät ensi kesänä kokoa 80-86cm. Oma aikani ja taitoni ei riitä huutiksen läpikoluamiseen, joten suositelkaa mulle jotain vaatepaketteja sieltä. Mainostakaa vaikka omianne! :-) Hinta ei ole este.
Kommentit (4)
Siis KÄYTETYKSI vaatteeksi saa olla arvokastakin vaatetta. Olen sen verran vihreä arvomaailmaltani, että suosin kierrätystä. AP
Kuulosta ihan loistavalta tarjoukselta! Käykö sulle, että luon huomenna sellaisen hieman tunnistamattomamman sähköpostiosoitteen ja tulen illalla nostamaan tätä ketjua. Olen nyt niin väsynyt, että aivot ei toimi kunnolla. :-) Olen siis ehdottoman kiinnostunut noista vaatteista! T:AP
Ei mulla ole kyllä mitään merkkivaatteita, ihan vaan marketti- ja H&M -linjaa, mut siistejä ja ehjiä ovat. Ja luovun niistä halvalla (toinen vaihtoehto on kiikuttaa ilmaiseksi johonkin Fidalle tms.)
T: 3
en vaan jaksa laittaa niitä huutikseen. Onko sulla jotain sähkisosoitetta, jonka voisit laittaa tähän näkyville? Voisin tarjota sulle suoraa hyviä ja halpoja vaatteita.