Lue keskustelun säännöt.
Millä saan...
16.11.2008 |
...nuppini rentoutumaan niin että saisin myös yhdenillan jutuista kaiken irti? Hyvää tekee ja lähellä tuloo on mut joku ihmeen esto on että saisin kunnon orkut.
Toisella kerralla ja siitä eteenpäin onkin jo niin eri juttu ton orkun kanssa.
Nyt taas kun on sinkkuäitinä ja päässyt kokeilee kivoja miehiä niin suorastaan vituttaa toi estyneisyys tai mitkä ihme se nyt onkaan.
Enkä todella oo mikään estynyt näissä asioissa muuten!
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Koska seksi uuden pikakumppanin kanssa on kuin kävisi mäkkärissä syömässä väljähtyneen Bic Macin hienon ravintolaillallisen sijaan.
Mä en edes oleta, että yhden illan suhteessa pitäisi saada orkku. Yhden illan seksi ei ole koskaan ollut mun mielestä niin ihanaa, että sitä enää haluaisin harrastaa. Ja kokemusta on noin 20 miehestä yhden illan panona, joista ehkä kaksi ollut tosi ihanaa kertaa, mutten kuitenkaan saanut orkkua.
terv toinen sinkkuäiti