Mikä Rantasipi-kylpylöistä kivoin?
Kertokaapa kokemuksianne te, jotka olette kyseisissä kylpylöissä käyneet! Meitä olisi lähdössä polskuttelemaan ja yöpymään kaksi aikuista ja yksi lapsi, vesipedolla ikää 3v.
Mitä kolmesta suosittelisitte?
Kommentit (3)
tosi kiva! Juuri käytiin. Isot huoneet, siistiä, hyvät altaat pikkulapsille.
Meille on muuten ihan sama minne mennään, lahjakortilla lähdetään ja pojan viihtyminen on tietty iso asia. Me miehen kanssa nyt lillutaan missä vaan, mutta olisi kiva, että paikassa olisi lapselle kaikkea kivaa, liukumäkeä yms.
Jos viitsit niin kertoisitko Aulangosta lisää? Kaikkea mitä nyt jaksat ja mieleen juolahtaa...
ja kiitos, Tropiclandia on toinen vaihtoehto. Nokia ei kiinnosta koska olemme käyneet Edenissä useasti kun asutaan Tampereella.
ap
Molemmat ihan kivoja paikkoja. Ehkä Eedenissä on enemmän juttuja vähän isommille vesipedoille. Nyt joulukuussa kävimme Aulangolla, kun emme Nokialle vesiepisodin takia halunneet lähteä. Yllätyimme Aulangosta positiivisesti. Mukava, pieni siisti paikka :)