Millaiselta mieheltä / miehiltä olet saanut elämäsi parasta seksiä?
Mietin tuossa, että voiko miehen ulkomuodosta / luonteesta päätellä jotain, millainen hän on sängyssä? Kerro niin tarkkaan näistä miehistä, kun pystyt, niin katsotaan pystyykö jotain päätelmää tekemään :).
PS. Ja saahan miehet vastata sitten naisista puolestaan.
Kommentit (8)
Mutta joo: sellaisilta, joista näkee, että ovat sinut itsensä kanssa.
on ollut tummia, vaaleita, salihirmuja, " inssinörttejä" ...
Mutta yks yhteinen tekijä noilla on ollu supliikkitaito, taito keskustella ja heittää huumoria itsestään. ELi näiden miesten kanssa on ollut ilo keskustella ennen seksisuhteelle siirtymistä. Heidän kanssaan oleminen ei ole ollut tylsää, juttua on riittänyt mistä vain.
Ja se puhe tietysti jatkui sängyssäkin, kehuivat, ihastelivat...
Hyvä olohan siitä naiselle tulee ja tahtoo entistä enemmän mielyttää toista... kierre on valmis kun kumpikin tahtoo panna parastaan (kirjaimellisesti, heh).
Ja fiksu täytyy olla. Tyhmä mies on tyhmä ja mielikuvitukseton myös sängyssä.
eikä sitä pakko ole seksistä puhua vaikka vastaakin! ;)
Mutta parasta seksiä olen saanut sellaiselta lyhyeltä, pyylevältä ja partaiselta hemmolta, joka oli niiiiiiiiiiiiiiiiin not-my-type kuin olla ja voi! Oli vielä perhanan hauskakin!
jota kohtaa minulla on todella voimakkaita tunteita. Tämä mies tosin on hyvä sängyssäkin, hyvin varusteltukin :-) Ja muistaa helliä rakastelun jälkeen, ottaa kainaloon ja silittää.
vieläkin kun mietin ni tulee kylmiä väreitä...ois ollu ni unelma mies:)
nimi oli Anthony. osas kyllä ne homma mutta muuten.. ei kiitos.
Tumman, kiharahiuksisen lätkänpelaajan ja ristiverisen perusduunarin kanssa. Molemmat itsevarmoja, supliikkeja naistenmiehiä.
Tosin huonoimmat kerrat liittyy samanlaiseen mieheen, häntä vaan naisen tyydyttäminen ei kiinnostanut yhtään.
Voihan sitä herranjestas täälläkin asiasta puhua. Kyllähän tällä palstalla varmasti jokainen on joskus seksiä harrastanut, jos lapsia saanut.