Lue keskustelun säännöt.
Alue: Aihe vapaa
Mielipiteitä? tanssimatto joululahjaksi 6v tytölle ja 8v pojalle
09.12.2007 |
Kommentit (2)
Tarvitaanko tv-ruutua nykyään jo tanssimiseenkin? Miten olisi, jos ostaisit tanssitunnit = mukavan ja sosiaalisen liikuntaharrastuksen? Sama tuon singstarin kohdalla. Eikö laulaa ja soittaa kotona voi ilman tv-ruutua ja jos opiskellaan, niin opiskellaan sitten mieluummin sosiaalisemmin musiikkiopistossa kuin ruudun kanssa.
Tiedän, olen vanhanaikainen. :-) Veikkaan vaan, että tuommoiset lahjat on alkuhuumassa tosi hauskoja, mutta löytyvät ensi jouluna varaston kaapista.
Anteeksi.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Aihe vapaa
näitä pelikasetteja on tosi plajon erilaisia, on finnhitsejä, poppia, discoa, rokin klassikooja jne jne. yleensä kannattaa ostaa eka pelikasetti sellaisena että siinä tulee kaksi mikrofonia mukana (usein tarjous). sing staria lauletaan tavallaan karaokena ja peli vielä arvostelee laulusi ,-). mutta tarttee playstation2:n (en tiedä käykö 1 tai kolmonenkin?)