Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

mulla ihan hirveet tissit! ;( imetys ohi ja ovat vielä hirveämmät kuin ennen... ;( ;(

Vierailija
07.11.2008 |

minulla on pienet rinnat ja vieläpä ei pyöreät, vaan sellaiset että rintojen päällä on vähemmän kudosta kuin alla. ja sitten mulla ei oo nännejä ollenkaa.. imetyksessä tuli kyllä esille, mutta painuivat aina sitten takaisin. Mun tissit siis näyttää kuin jollain 16kesäisellä, kellä ei ole vielä rinnat kunnolla kehittyneet! Olen salaa haaveillut rintojen suurennuksesta, mutta eipä ole rahaa sellaiseen ja eikait nyt tälläinen hiljainen ja rauhallinen kotiäiti sellaisia voi ottaa?!



- 25v äiti jolla pahasti itsetunto ongelmia (näköjään)

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
07.11.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mullakin luonnostaan pienet, nippa nappa b-rinnat, jotka lerpahti, mutta ajan kanssa ne sai kuin saikin muotonsa takaisin.

Vierailija
2/2 |
07.11.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Se kadonnut rasva palaa kyllä takaisin mutta se voi kestää vuodenkin. Pidä paita päällä, äläkä tuijota niitä tissejä koko aikaa. Auttaa sekin jo vähän.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla