Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mistä kukka-säärystimet

09.11.2007 |

Pukinkonttiin pitäisi löytää tulevalle balleriinalle kukalliset säärystimet. Kuulostaa mahdottomalta tehtävältä, en ole eläessäni muita kuin yksivärisiä nähnyt. Vinkkejä kaivataan---

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
13.11.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tämä nettiheikkalaatikkohan todella toimii :) Löysin Huggalugseista sopivan pinkit kukkahärpäkkeet. Hyvä että joulupukki sai näin hyvän vinkin!

Vierailija
2/5 |
14.11.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä on kokemusta vain Huggalugseista, ja niitä voin pyyteettömästi suositella. Juoksin syksyllä puolimarathonin raidalliset Huggalugsit säärissä, ja olen aika paljon vanhempi kuin 6 v :) Noi kukkakuviot ovat enempi lasten juttu, en usko niiden venyvät aikuisen pohkeen ympäri.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
09.11.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

katsopas jonkun babyidean jälleenmyyjän sivuilta, esim. Taikapilven. Niillä on Babylegs-nimisesnä myynnissä vaihteleva kuosivalikoima ohuita säärystimiä. Mahtuvat vielä (hoikalle) 6-vuotiaallekin.



http://www.taikapilvi.com/product_info.php?cPath=13_30&products_id=169

Vierailija
4/5 |
09.11.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Babyidean säärystimet on muutes livenä ihan eri värisiä kuin kuvissa.

Vierailija
5/5 |
09.11.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Huggalugseista http://www.kestovaippakauppa.com/?tuote_id=692&op=lk&kat= löytyy kukkakuvioita.

Meillä on viidet erikuvioiset babylegsit ja ne on kyllä samanväriset kun kuvissa, tosin meillä on vaan noita kirkasvärisiä, liekö sillä merkitystä.