NOrmaalia???
eli nyt on n.3kk tauko seksistä... =( ukkoa ei vain kuulemma tee mieli.... ukossako vika??? minussa??
Olemme nyt seurustelleet 8v...alussa oli monesti päivässäkin mutta nyt semmoisia 2kk taukoja... ihme että olen edes raskaaksi tullut... =)
Kommentit (16)
Mistäs se pehmenee? Laukeat siis ilman orgasmia? Montako kertaa lauekeat ennekuin pehmenee?
M30(ennätys 4 panoa päivässä, joka kerran jälkeen pehmenee)
Vierailija:
Ei mulla muna laukeamisesta pehmene...M34
Jos naiset ajattelevat vieraalta mieheltä saamista kun ei omalta ukolta saa tarpeeksi niin täytyy kyllä sanoa, että minun mieheni varmaan haaveilee jatkuvasti pettävänsä minua. Meillä on kyllä ihan toisin päin; mies haluais seksiä melkeimpä joka ilta mutta minä taas en. Ei oo haluja ja viikolla joka ilta haluttaa päästä mahdollisimman nopeasti nukkumaan että jaksaa aamulla nousta aikaisin. Mies kyllä haluais joka kerta tyydyttää minut ensin mutta kun ei vaan yhtään huvita. Mies sitten katselee illat netistä porno kuvia ja videon pätkiä. No en aikaan ihmettele jos/kun saan tietää mieheni pettävän minua. Elämä on...
Meillä tuskin miehellä edes toista naista, en ainakaan keksi missä välissä tätä tapaisi. Minä olen hoikemassa ja paremassa kunnossa, kuin tavatessamme viisi vuotta sitten. Kun ei kelpaa, niin ei kelpaa..
meillä " normaaliseksi" (yhdessä reilut 12 vuotta) menee seuraavaa rataa. Minä teen aloitteen, herraa ei kiinnosta. Sen jälkeen alkaa yksipuolinen keskustelu siitä mikä mättää: minä en halua kämppistä vaan jotain muuta parisuhteelta. Mies kiistää kaiken oman haluttomuutensa jne.
No se yritys päättyy aina siihen, että minä painun tyydyttämään itse itseni ja herra jää töllöttämään tv:tä. Seuraavana iltana herra on " herännyt" mietittyään asiaa ja minä saan säälistä (?)seksiä. Niin tai no itse asiassa en edes saa vaan mieheni laukeaa nopeasti ja se siitä sitten mitä väliä minun tyydyttämisellä on : (
Mikä näitä miehiä vaivaa? Minäkin saan itse hoidella itseni, kun miehen käsitys naisen tyydyttämisestä on se, että jyskyttää viisi minuuttia ja laukeaa.
Olen nyt viikonloppuna menossa baariin, ja sanat ei riitä kuvailemaan, kuinka mielelläni etsisin itselleni kunnon nainnin sieltä.. Paljon alemmas ei voi mennä, kun tämä kotona saatava versio.
mieheni kun laukeaa jo parin minuutin jälkeen. Niin entäs sitten asento: lahna mieheni makaa selällään ja minä saan tehdä kaikki työt. Eihän nyt asentoa voi muuttaa. Oi niitä alkuaikoja kun joka asento oli mahdollista.
En olisi ikinä uskonut, että mietin pettämistä : ( mutta silti joka ilta haaveilen muista miehistä.
3
Sama homma meilläkin tuo asento ja työnjako.. Enpä olisi minäkään uskonut, että tähän päädytään. Ymmärränpä paljon paremmin puutteesta kärsiviä miehiä. Kyllähän se väkisin vie ajatukset toisiin, kun kotoa ei saa mitenkään päin. Alkaa minulla jo tuntua, että sivuseksisuhde ei olisi edes pettämistä.. Aivan kipeää, mutta kyllä tämä on itsellekin jo niin rankka ja itsetuntoa syövä juttu.
on tänäkin viikonloppuna varmaan vauva lehden seksi palsta : ) tai jos mies menee nukkumaan ennen mua niin katson jonkun pornoleffan. Tätäkö mun loppu elämä on ja ikää on vasta 35 vuotta.
3
Itsellä vähän sama juttu, ja ikä vielä hitusen alle 30. Tasan ei käy onni :)
juuh minäkin vasta 23v... elämä ei ole reilua...
meillä 5min sessiot ja sit kans loppu... äkkiä vain suihkuun ja röökille ja nukkumaan...
huhu huh...mistä te tuollasia laiskoja miehiä ootte löytäneetkin...itse tyytyisin siihen kerran...kaks viikossa,mutta minun mieheni haluaa paljon useammin...joka toinen päivä ois sellanen hyvä sen mielestä.
ei puhettakaan että kumpikaan meistä tyytyisi 3kkn välein.
Meillä 10-15min kunnes laukean, sitten jatketaan vielä 30-45min... 2-5krt viikossa.
Yhdessä 10v, 2lasta.
M34
Vai onko sulla penisrengas käytössä, että jäykkyys säilyy? Kerro tarkemmin.
Vierailija:
Meillä 10-15min kunnes laukean, sitten jatketaan vielä 30-45minM34
Vierailija:
huhu huh...mistä te tuollasia laiskoja miehiä ootte löytäneetkin...itse tyytyisin siihen kerran...kaks viikossa,mutta minun mieheni haluaa paljon useammin...joka toinen päivä ois sellanen hyvä sen mielestä.
ei puhettakaan että kumpikaan meistä tyytyisi 3kkn välein.
Ikävä kyllä se mieskin voi muuttua suhteen aikana seksuaalisesti aktiivisesta tuollaiseksi, että vaikeahan sitä on ennustaa.
Miksi se olisi löysä? Kovalla tietenkin jatketaan. Ei mulla muna laukeamisesta pehmene...
M34