Onko sinulla isompi vai pienempi perse kuin eilen pudonneella BB-Marialla?
Kommentit (9)
mulla ei oikein ole peppua ollenkaan... pienempi siis. maria vois kyllä lahjoittaa vähän mullekin, sillä kun tota ahteria riittää! :)
olen tismalleen samoissa mitoissa (paitsi rinnat) kuin Maria ilmoittaa olevansa, 170cm ja 64kg. Joko toi Maria on pyöristänyt painoansa alaspäin tai sitten lihonut...tai sit vaan tv lihottaa
kun sen farkkupeffan näin, että onkohan mulla sitten _vielä_ isompi, kun painan jotain 70kg ja hän vaan 64... Tosin myönsi sitten siinä nettivieraana ollessaan, että on kyllä lihonut siitä.
Ja telkkarissahan näyttää varmasti lihavammalta/leveämmältä kuin onkaan.
No en ole tuijotellu toisten perseitä, mutta eiköhän mulla isompi ole. On tuo sitä koko luokkaa, että yleensä en jää pienimmäksi ;o)
Luulen että omani on pienempi, mutta voi olla samaa kokoakin. Pitäisi tietää mitta :D
Mutta, mutta...mun mielestäni sille sopi nuo kurvit. Käyttäisi vaan _oikean_ kokoisia vaatteita. Ei liian pieniä.