TAH! Onko nyt sisustuksessa muotia kirkuva oranssi? Kaverit rakensivat uuden okt:n ja siella oli muutama seina jarkky kirkuvan oranssi!!
Oonko mä pudonnut sisustuksessa kärryiltä, vai oliks tää heidän oma inspiraationsa? =) Niitähän toki saa olla! Meinaan, miten kauan mahtaa sellaista jaksaa katsella
Kommentit (6)
Mun kamun tänä vuonna valmistuneeseen omakotitaloon tuli keittiöön oranssi seinä. On se!
Itse en voi sietää oranssia väriä, ja en todellakaan laittais sitä seiniin. Mutta jos joku tykkää, niin sitten pitää laittaa sitä. Ihan sama onko muotia vai ei!
itse olen aina käyttänyt voimakkaita värejä enkä pliisua valkoista/beigeä tms...
Elämässä pitää olla väriä. Ja siihen ei tarvita muotia tai sistusoppaita.
ajattelin sitten että se on liian yleinen... päädyin oranssiin, mut nyt näköjään se on suosiossa? damn... :D
Ja kukkatapeteilla vuoratun vessan. Mies vaan ei voi sietää MITÄÄN värejä seinissä eikä kukkia missän muodossa. Tylsä.
pikemminkin on jo menossa vähän pois muodista. Sinällään kai jokainen saa sisustaa miten lystää, eikö?