Miehet! Mitä mieltä pienistä AA-tisseistä?
Itselläni oli ennen lapsia B-tissit. Nyt kahden raskauden ja imetyksen jälkeen on AA-tissit :( Kuopus on jo vuoden ikäinen, joten kasvua tuskin enää tapahtuu. Asia vaivaa minua. Mieheni sanoo tykkäävänsä edelleen (olemattomista) tisseistäni, mutta mitä mieltä miehet yleisesti ovat? Harkitsen jopa silikoneja... Ovatko luomut olemattomat lähes-pelkät-nännit eli AA:t paremmat kuin silikonit? Muuten olen hoikka, timmi peppu ja reidet. Jos yritän nostaa painoa, kilot kertyvät peppuun ja reisiin.
Kommentit (9)
Pienet terhakat rinnat on PALJON KAUNIIMMAT kuin isot riippurinnat
Pienet A-B rinnat on ok mutta vain nännit niin olisi kivempi jos olisi oikeat rinnat.
todellakaan näissä tissiasioissa. sopusuhtainen siro nainen niin pienet tissit on äärettömän kauniit jos ovat oikean muotoiset. onhan sitä näitä tissifanaatikkomiehiäkin olemassa, lienevätkö sitten saaneet vauvana sitä riittävästi vai mikä lienee en tiedä.
M
itse olen nainen, mutta tärkeintä on mitä itse ajattelet. Turha sitä on muilta kysellä
AA tisseistä niin siinä asuu kyllä jonkin näköinen pedofiili. ei sen kokoisista rinnoista voi pitää kun ei mitään rintoja edes ole mistä pitää.
Maailma olisi tosi tylsä paikka, jos kaikki olisivat juuri normin mukaisia. Lisäksi tuollaiset pikkutisut taitavat sopia muutenkin hoikkaan olemukseesi. Silikoneja en ainakaan suosittelisi. Pikkutoppausta voit harrastaa, jos jokin mekko kaipaa vähän suurempia tisuja, mutta muuten ei kannata.
Ymmärrän kyllä, että B:stä AA:ksi on aika iso muutos.
vaikka eivät pahemmin roikukkaan. Hän tykkää pienistä ja terhakoista tisseistä. itse olen myös ajatellut silikoneja jo 9 vuoden ajan, mutta mies on täysin niitä vastaan. Häntä kiinnostaa ennemmin timmi peppu kuin se mitä edessä roikkuu.
Itselläni meni noin 1,5v imetyksen lopettamisesta ennen kuin " luttanoihin" alkoi palautua rasvakudokset. Kahden raskauden ja eletyn 5 v jälkeen ei muotti ole luonnollisesti aivan tismalleen sama kuin ennen lapsia muttei huonokaan.
Erinäisissä imetysartikkeleissa puhutaan noin 1v palautusajasta rintojen suhteen. Internetistä löytyy lisätietoa aiheesta.
N. 39v
hoikkaan vartaloon istuu pienet sievät rinnat oikein hyvin! Älä stressaa vaan nauti miehesi hyväilyistä rinnoillesi...
T: mies