Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Se oli jonkinlainen

Vierailija
09.10.2026 |

Hitler  testi? Joukkohysteria testi? Valemedia  testi? Psykologinen testi? Lääketieteellinen testi? Yhteiskunnallinen testi? Poliittinen testi, ehe ehe vasen-keskusta-oikea. 

Oletko itse käskyttäjä vai käskytettävä? Alistuja ja alistaja jne? 

Uhreilta ei kysytty haluavatko osallistua,  eikä kerrottu  mitään edes kovin (hehheh) konkreettisesti elämään ja elimistöön (sairssta  ) vaikuttavista jutuista,mitä heille tehty. Sairasta!


Vain osa sellaisia mistä voi sanoa:,Kiitos että sai olla mukana. Suurimmasta osasta usea sanoisi : Järkyttäväl että joutui olemaan   mukana. . 


Ennen kun velloisin jossain ylemmyyden tunteessa siitä että: Me olemme koulutettuja ja kovin älykkäitä kunnollisia ihmisiä.

Vaalimme  vain oikeita ja moraalisia asioita , asenteita ja ideologioita. Kaikki ovst  samanarvoisia emmekä tee mitään pahaa tai haittaa  kenellekään mitenkään  konkreettisesti. Haluamme vain  hyviä ja järkeviä asioita.

Olemme pahoillamme jos hieman kovaa koulua siinä joutuukin käymään  meidän kanssa?


No ensinnäkin eipä kaikki tiedä,  että kyseessä on vuosikymmenten ajat teot, joista usea on jopa törkeä rikos. 
Lisäksi mukana tekoja, mitä suurin osa pitäsi täysin  moraalittomina  ja iljettävinä, haittaa aiheuttavina ainoastaan. Ainosstaan, , jos ei saa kaikkea tietoa asioista, voisi luulla toisin. .Tottakai  ssist esitetään toisin  muille, niidtä ikävissä jutuissa. 


Moniknnei mene läpi:,Älykkäät ja kunnoliset kunnollisten asioiden  puolesta. . 
Joskus teot puhuu  puolestaan, eikä todellakasn aina tarkoitus pyhitä tekoja. Vakava rikos on yleensä paha teko ja haittaa aiheuttava teko. 

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi neljä yhdeksän