fisting
Te yli kolmekymppiset naiset. Oletteko ensin väljistyneet ja sitten aloittaneet fistingin vai toisin päin?
Sain eilen pitkästä aikaa hieman vanhempaa, eli 32 vuotiaista, ja esileikin aikana nyrkki sujahti sisään lähes itsestään.
Kommentit (6)
Vierailija kirjoitti:
Kerro tarkemmin kokemuksesta. Kiihottaa ajatus.
N40
Pelattiin ravintolassa biljardia ja kehiin hänen takapuolta ja taputtelinkin kun kumartui pöydän päälle.
Myöhemmin yöllä hänen luokseen jossa suutelua, vaatteiden vähennys ja sänkyyn. Yhdessä vaiheessa hän myttäsi peitot vatsan alleen ja kysyi vieläkö takamus kelpaa. Siinä sitten aloin sormettelemaan kun tavara oli täysin tarjolla. Ja sinne nyrkki sormi kerrallaan upposi. Rannetta myöten.
Kun käsi oli kokonaan sisällä keskityin enemmän pyörittelemään sitä kuin tekemään sisään ulos liikettä. Näytti tykkäävän
Itsehän teen aina niin, että naisen iästä välittämättä sormettaeassa venyttelen ja hieron pillua. Kun siihen käyttää huolellisesti aikaa eikä kiirehdi, niin naiset ovat vain yllättyneet, kun ovat huomanneet miten lopulta koko nyrkkini on niiden pillussa.
Kuka ääliö työntäisi nyrkin tuntemattoman pilluun heti alkajaisiksi?? Sovitaanko että niitä pornosta katsottuja juttuja ei kirjoitella tänne. Joku luulee oikeasti että noin pitää toimia.
Onko naiset saanu orkkua tuossa? Ja mikä teitä miehenä tuossa eniten kiihottaa?
On saanut useita orkkuja, mutta ei se sinne ihan noin vain holahda. Vaati aikaa hellästi lämmitellä ja runsaasti liukkaria ja itse olen hyväillyt kyllä muutenkin, kun niitä orkkuja pukannut.
On myös jäänyt käsi menemättä sisään, kun joillain vaan on ahtaampi ja mitään kipua en halua toisen kokevan.
Kerro tarkemmin kokemuksesta. Kiihottaa ajatus.
N40