Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Auttakaa! En enää halua seksiä mieheni kanssa. Muuten menee hyvin, mutta tuo seksi saa mut näkemään punaista

Vierailija
29.05.2007 |

Nyt viime aikoina mun ei ole tehnyt mieli seksiä ollenkaan. En ole edes koko asiaa ajatellut. Ei oikeastaan ole edes aikaa ajatella sitä kun olen kotiäitinä. Kun mies tulee illalla myöhään töistä, katsomme TV:tä tunnin, pari ja sitten nukkumaan. En jaksa sekstailla, eikä edes kiinnosta, vaikka mies kuinka yrittää saada mua syttymään.



Kerran kun sanoin, että voisi mieskin pitää itsestään huolta, niin nyt sitä takerrutaan siihen asiaan koko ajan. " ainii, ethän sä haluu kun mä en huolehdi itsestäni" yms.



Muuten meillä menee suht hyvin. Mutta olenkin tässä miettinyt, että rakastankohan miestäni enää.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
29.05.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itse olen huomannut, että usein seksielämä kuitenkin heijastelee suhteen kuntoa, eli jos suhteessa menee hyvin, niin seksikin sujuu mainiosti.



Miten usein yleensä olette harrastaneet seksiä, ja milloin viimeksi ?

Vierailija
2/3 |
29.05.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

sukupuolinen haluttomuus



Terveyskirjaston linkissä ainakin asiallista tekstiä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
29.05.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jokuhan meillä mättää...asiasta on puhuttukin. Ehkä ulkopuolinen apu ois paikallaan. Kumpikaan ei kuitenkaan halua erota.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme seitsemän yksi