Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Hankin itselleni kostovartalon

Vierailija
05.08.2026 |

Naisystävä jätti noin vuosi sitten. Aloin välittömästi bodaamaan hullun lailla. Tunsin, että voimaa alkoi tulemaan lisää mutta se ei näkynyt ulospäin. Niinpä aloin käyttämään steroideja ahkerasti. Nyt olenkin jo aikamoinen lihaskimppu. Lisäksi teetätin itelleni peniksen pidennyksen.

Isken kaikki miehet joita exäni tapailee ja rakastelen heidän kanssaan intohimoisesti. Homoilun kanssa sillä ei kuitenkaan ole mitään tekemistä. Ex ei tykkää siitä pätkääkään ja hän lähetteleekin minulle usein v*ttuiluviestejä joihin vastaan vain lähettämällä kuvan massiivisesta peniksestäni.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
05.08.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kun super-hämähäkki puraisee, niin silloin minusta tulee hämähäkkimies. Ei tarvitse treenata erikseen. Täytyy taas huomenna mennä etsimään super-hämähäkkiä lähimetsikköön..

Vierailija
2/2 |
05.08.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hyvä juttu joo 👍

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kolme viisi