Nainen nukkui lentokoneessa 4h lennon olkapäätäni/käsivarttani vasten. Kysyin puhelinnumeroa kun laskeudumma ja sain kylmän katseen
Erittäin pienikokoisella pikkumyy-naisella alkoi heti nousun jälkeen pää nuokkumaan. Lopulta sitten simmahti kokonaan minun olkapäätä/käsivartta vasten. En raaskinut herättää ja hän nukkui siinä koko matkan. Laskeutumisen jälkeen ajattelin kysyä puhelinnumeroa, mutta nainen katsoi vain kylmästi eikä vastannut pyyntööni mitenkään. Miksi naiset ovat tuollaisia? Jos olisin ollut tatuoitu jännämies niin varmasti olisi numeronsa naputellut puhelimeeni.
KilttiM32
Kommentit (14)
Mulle antoi.
Olen tat. jännäm. 56v
Oliko suomalainen? Jos ei ymmärtänyt mitä sanoit?
Oho, trollit onkin entistä mielikuvituksellisempia.
Ajattelit kysyä puhelinnumeroa. Mutta et siis kysynyt ja silti nainen antoi huurteisen katseen. Taisi olla kyllä todellinen ajatustenlukija.
Miksi et käyttänyt hyväksi, pikku prinssinakki suuhun ja nyökytys.
Sait, ap, erittäin arvokkaan opetuksen. Älä unohda oppimaasi. Voit soveltaa hankkimaasi tietoa nyt koko elämäsi ajan. Tuo on naisen tapa ajatella. Nainen ei tunne vastavuoroisuuden käsitettä. Ei vain ollut sinusta kiinnostunut muuten kuin nojailumielessä. Silti saattaa nyt pitää sinua hulluna pervona ja iljettävänä lähentelijänä.
Miksi se olisi sulle numeronsa antanut. Ooksä joku helvetin puhelinmyyjä?
Ei kukaan nuori nainen käytä puhelinnumeroa, kysy tunnarii et voit laittaa dm
No miksi et ole tatuoitu jännämies?
Olisit vietellyt sen ekan 45 min aikana ja sitten käynyt pikaisesti liittymässä mile high clubiin. Sitten 3h unta sun olkapäätä vasten ja jo vain olisi tiedustellut sun puhelinnumeroa ennen laskeutumista.
Vierailija kirjoitti:
Ei kukaan nuori nainen käytä puhelinnumeroa, kysy tunnarii et voit laittaa dm
Snäppi tai kikki
Mä nukahdin kerran samalla tavalla junassa vieressä istuneen tosi lihaksikkaan ja karvaisen miehen käsivartta vastaan. Herättyäni ja pyyhittyäni kuolani hänen paidastaan mies pyysi mun numeroa. Annoin hädissäni mummoni numeron sille. Olen siis mies itsekin.
Eikö kannattaisi lopettaa tuollainen kiltteys edes välillä.
Mulla kävi kerran sama homma, mutta kuorsaaja oli erittäin erittäin vanha vaari. En pyytänyt puhelinnumeroa.
M48