Ajatteletko koskaan likasessa mielessäsi nuoren kauniin ja hyvävartaloisen tytön nähdessäsi että minkähänlainen onnekas kolli tuotakin
Kommentit (7)
Ajattelen aina että tuotakin olisi kiva päästä painamaan anaaliin. Kesä on kivaa aikaa kun on paljasta pintaa näkösällä. Pyyhkeen alla on kiva vetää käteen samalla kun hekumoi nuorista teinispilluista rannalla ollessa.
En ajattele. Likaisessa mielessäni ei nuoret tytöt pyöri.
Kyllä, ja muistelen omaa nuoren miehen aikaani kun pääsin niitä panemaan.
Mutta voih, eihän sitä silloin vielä edes osannut naisen kanssa rakastella, pani vain
M55
Tottahan toki. Usein kulkevat vielä vieretysten tai käsikynkkää jonkun mitäänsanomattoman oloisen kollin kanssa. Silloin sitä miettii, että miksei tuo ollut minun elämääni silloin kun itse olin mitäänsanomattoman oloinen nuori kolli.
Kateus on vinha tunne. 🤫
Tyttölapsia en katsele, ovat vielä kuivia kun beduiini sandaali.
Aina yritän selvittää onko otollisen näköinen nainen riittävän tyytyväinen mieheensä vai olisiko hän henkisesti valmistautunut leikkimään vieraiden miesten kanssa, vain yksi viidestä on tyytyväinen.
En oikeastaan.
Usein ajattelen sitä, että toikin joutuu runkkaamaan