Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Millaisia kokemuksia miehillä on deittiapplikaatioista?

Vierailija
02.06.2026 |

Kysymykseni on tarkoitettu miehille, jotka ovat joskus käyttäneet deittisovelluksia kuten Tinder, Hinge jne:

 

1. Kun olet deittisovelluksessa, onko sinulla siellä runsaasti valinnanvaraa sinkkunaisissa? Tuntuuko sinusta siltä, että sulla on siinä puhelimessa suurin piirtein kaikki Suomen sinkkunaiset ja sinulla on mahdollisuus tavat heistä ihan kuka vaan?

 

2. Tuntuuko sinusta siltä, että kaikki kotikaupunkisi upeat sinkkunaiset tyrkyttävät itseään sinulle ja haluavat viedä sinut treffeille?

 

3. Entä jos olet tavannut jonkun mukavan naisen, jonka seurassa viihdyt, niin hiipiikö sinulle silti herkästi mieleen, että "pitäisikö mun kuitenkin palata takaisin sinne Tinderiin swaippailemaan, että ehkä voisin sieltä hieman paremman naisen löytää"?

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
02.06.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei oikeastaan kiinnosta.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän seitsemän neljä