Ihanaa! S-ylijäämäpalautus oli tullut, tuli tarpeen! =)
100¿ lisää tilille, ihanaa! =)
Kommentit (20)
korjatkoon joku jos tarkalleen tietää! =) yllätyin että noin paljon saatiin!!
ap
Me nostetaan silloin kun halutaan, viime joulukuussa 1400, mutta siinä oli kahden vuoden ostosten bonukset.
10.05.2007 PKO SÄÄSTÖKASSA YLIJÄÄMÄN PALAUTUS 120,04
Kiitos tiedosta AP
Ja me ei kyllä olla varmaan saatu mitään kun S kortti ollut vasta vähän aikaa... ehkä ensivuonna sitten?
ja jos ei ole ennen käyttänyt verkkopalvelua salasana on
sen 10 numeroisen sarjan ensimmäisen osan kaksi viimeistä ja toisen osan kaksiviimeistä numeroa.
S-Etukortin korttinumero on se ylin numero, joka isoimmalla tekstillä s-kortissa
vaikka ei edes aina keskitetä ostoksia (=ostetaan sieltä missä satutaan olemaan/missä edullisinta esim bensaa) niin bonusta tulee silti aina jonkun verran. viime vuonna ei mekään saatu kuin muutama kymppi, mutta nyt kertyi enemmän.
ap
Kaikki ei nimittäin aina jaa.
itse ollaan saatu kyllä joka vuosi, kun ollaan oltu asiakkaana
Muistelen kyllä, että jossain asiakaskirjeessä siitä maksusta oli puhetta. Tulee varmaan ensi tai seuraavassa kuussa. Heinäkuussa ainakin maksetaan se korko sijoitukselle (POK:lla tänä vuonna 8 %).
Ihan kiva lisä kieltämättä budjettiin =)
Tosiaan kaikki osuuskaupat ei anna tätä ylijäämän palautusta, PKO antaa. Me muutetaan kohta toiseen kaupunkiin, mutta juuri tämän edun takia emme muuta osuuskauppamme jäsenyyttä sinne uuteen kaupunkiin. Meille tulee sitten PKO:N posti, mutta ei se haittaa.
En löytänyt tietoa nettisivuilta. Jossain luki, että päätökset on tehty syksyllä. Kertokaa joku, jos tiedätte jakaako Arina jotain.
meille tuli 170 egee.