Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Hyvä kuntokeskus Turussa?

24.09.2008 |

Kehu/hauku kuntokeskuksia Turussa! Nyt vakavasti mietin, minkä keskuksen valitsen... Auttakaa valinnassa.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
26.09.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

olen itse käynyt kuntokeskus Nautiluksessa, ja tykännyt.

Saa henk.koht kunto-ohjelman, paikka on monipuolinen.

Viime keväästä en ole voinut käydä raskauspahoinvointi oli niin rajua että

yleiskunto pamahti pahasti alas että pyörtyilin kuntoillessani.



Jos Nautilus kiinnostaa (heillä on hyvät nettisivut, ja luulenpa että tutustuminenkin ilmaiseksi siellä onnistuu), niin minulla on sinne kausikortti jonka pystyn sinulle vuokraamaan tai vaihtamaan sinun nimiisii, niin kerro ihmeessä :)



Tekeekin heti mieli kuntoilemaan, kunhan pääsisi tästä mahasta ja liikkeelle taas kunnolla!!!

Vierailija
2/2 |
26.09.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eli mun mielestä aivan loistava paikka ja todella hyvät palvelut ja paljon erilaisia tuntivaihtoehtoja, mitä sitten haluaakin.



2 eri keskusta, toinen brahenkadulla (vain naisille ja aika pieni paikka) toinen Kristiinankadulla missä monipuolinen iso kuntosali, iso pace-sali ja vielä muita saleja esim. jumpille ja bodypumpille sekä vielä indoor-cykling sali. Eli vaihtoehtoja löytyy laidasta laitaan, mitä sitten hakeekin.



Ja tämä ei ole mielestäni kallis, eikä ole mitään pakkojäsenyyttä niinkuin monissa muissa paikoissa.



Kysy lisää jos kiinnostaa, itse käyn siellä 3-4 kertaa viikossa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla