Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kiihottaako naisia miesten rintalihakset?

Vierailija
05.11.2025 |

Vaimoni ei ole yhdessäolomme aikana juurikaan kiinnittänyt  huomiota rintalihaksiini kun ollaan olut sängyssä vaikka suhteellisen hyvässä kunnossa olenkin. Viime viikolla kesken esileikkien vaimoni alkoi kuitenkin  yllättäen hyväillä rintalihaksiani ja nuolla nännejäni. Olin yllättynyt kuinka kiihottavaa se oli. Kuinka monet naiset kiihottuvat miesten rintalihaksista ja nänneistä.?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
05.11.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei kiihota

Vierailija
2/3 |
05.11.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Öö no nännit ei kyllä itseäni kiihota. 

Mutta lihakset yleensä. En ole teiniajan ajautumissuhderäpellystä lukuunottamatta päätynyt sänkyyn tai suhteeseen ns. tavismiesten kanssa vaan lihasta pitää olla silleen poikkeuksellisen paljon, pelkkä ihan ok kunnossa ei riitä minulle. 

Eli kyllä, kiinnitän rintalihaksiin ja ihan koko kroppaan huomiota, voima ja lihakset kiehtoo ja kiihottaa. 

Mutta täytyy kyllä lisätä, että olen yleensä ollut näiden miesten ml. aviomieheni ainoa kokemus siitä, että nainen kiihottuu lihaksista :D

Eikä tule kyllä ystävistä tai tutuistakaan mieleen että muita naisia lihakset houkuttaisi, yleensä kai arvostetaan taviskroppaa tai sporttisen hoikahkoa luukkia? 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
05.11.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tässähän puhutaan vain rintalihaksista? Kiihottaa toki, mutta mies ei kertomansa mukaan välitä nänniensä huomioimisesta. 

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kahdeksan yksi