Ylen toimittaja julkaisi koskettavan päivityksen parisuhteistaan - "Mä kuolen yksin!"
Noora Toivo avasi tuntojaan.
https://www.is.fi/urheilu/art-2000011600014.html
Näköjään masennuslääkkeet eivät tohonneet häneen.
Kommentit (14)
Sen kun kuolee. En oo koskaan kullutkaan Noorasta ennen tätä ulostuloa.
Sittempä muuttuu ääni kellossa kun se oikea mies astelee tätäkin vastaan
Onko jo linnan juhlissa uusi mies kainalossa ja mikseipä olisi verevällä naisella🤗
Vierailija kirjoitti:
Hän on helpottunut ajatuksesta, ettei tarvitse kestää taas yhtä ukkelia elämässään. Ymmärrettävää.
Koska ei kelpaa enää kenellekään, niin siks on helppo sanoo olevan yksi loppuelämän.
Jahas, tämäkin popsii masennuslääkkeitä.
Toivo kertoi lokakuussa IS:lle toipuvansa vaikeasta erosta, joka tapahtui reilu viisi kuukautta sitten. Hän kertoi käyneensä aiheen tiimoilta terapiassa ja syöneensä myös lääkkeitä.
Juuh eli 5kk ollut nyt sinkkuna ja draama päällä, että loppuelämän on. Lol ei tuu olemaan, kuten ei draamailevat parisuhdeihmiset koskaan.
Ainoa huomionarvoinen seikka jutussa on se, että kyse on lapsiperheen erosta ja ne eivät ole tuossakaan tapauksessa ollenkaan niin helppo juttu, kuin ihmiset nykyään kuvittelee.
Jokainen kuolee yksin, vaikka olisi maahansyöksyvässä matkustajakoneessa.
julkkiksilla kätevää kun voi valjastaa iltasanoman parinhakuun
Jonkun tumman hippiäisen kanssa on seurustellut ja nyt ihmettelee kun ketään miestä ei kiinnosta. :DDD
Tuossa elämäntilanteessa onkin ihan järkevä ajatus keskittyäkin siihen lapseen eikä miesten metsästämiseen.
Melko ilkeää alkaa tuolla tavalla ratsastamaan sillä että meillä on nuoriakin vainajia joiden hautajaisiin ei osallistu ketään.
Sinkkuna kokonaiset 5 kk, ottajia olisi ja lapsikin on. Haistakoon p.
Hän on helpottunut ajatuksesta, ettei tarvitse kestää taas yhtä ukkelia elämässään. Ymmärrettävää.