NAISET: pahimmat turn offit miehissä?
Listataan, naiset, tähän ketjuun pahimmat ruen offit miehissä.
Kommentit (88)
Läski,pallomaha-yäk. Tupakointi ja tatuoinnit.
Päihteiden käyttö on minulle ehdottomasti nou nou. Tosi ikävää, että miehet valehtelevat tästä asiasta. Valehtelevat kirkkain silmin, että eivät käytä, sitten kun näet kasvokkain, tai olet tapaillut vähän aikaa, niin asia käy ilmi. Miksi?
Suvaitsemattomuu, junttius, jurpous, ruma, läski, kalju.
Rasismi, seksismi, misogynia, aggressiivisuus, mustasukkaisuus, käytöstapojen ja huomaavaisuuden puute, huono hygienia, kohtuuton nirsous esim. ruuan suhteen, voimakkaat ennakkoluulot, konservatiivisuus, uskonnollisuus, persuus, tyhmyys, epäsiisteys, laiskuus, ylimielisyys, merkittävä ylipaino, sairaalloinen piheys.
Jos miehellä on lapsia. Ei kiitos.
Vierailija kirjoitti:
Pihtaaminen
Minkä pihtaaminen?
Persuus, junttius,huonot käytöstavat, sivistymättömyys, huono hygienia, huonot elintavat, tupakointi, epäsiisteys,misogyniä, rasistisuus, suvaitsemattomuus,kouluttautumattomuus.
vihervassarius, tyhmyys, arvoliberalismi, vegaanius
On harrastanut seksiä eli ei ole neitsyt
Vierailija kirjoitti:
Suvaitsemattomuu, junttius, jurpous, ruma, läski, kalju.
Vaikutat suvaitsevalta.
Videopelaaminen ja neitsytsängyn omistaminen (sekä siinä nukkuminen).
En voi sille mitään, mutta minua ällöttää läskit miehellä. Miehen pitää olla timmi ja sporttinen ja lihaksikas.
Vierailija kirjoitti:
On harrastanut seksiä eli ei ole neitsyt
Olen 44 ja neitsyt. Arvosratko minuakin?
Lyhyt, heiveröinen, kalju, nörtti, pihi, mussuttaa ruokaa suu auki, huumorintajuton, absolutisti, vegaani tai muu rehuiivari, urheiluhullu ( sekä sohva että aktiivi ), bodari, peliaddikti.
Minäpä aloitan:
- ylipaino
- huono hygienia
- on Persu